Koronavirusu užsikrėtusi „X faktoriaus“ dalyvė – apie viruso tikrumą: sunku patikėti, kai esi toks pirmas atvejis Lietuvoje

Prieš 14 dienų „X faktoriaus“ dalyvei bei aktorei Ieva Labanauskaitė buvo skirta saviizoliacija, mat, merginai nustatytas koronavirusas. Praėjus dviem savaitėms, merginai buvo atliktas pakartotinis testas, tačiau jis ir vėl buvo teigiamas, todėl jai saviizoliaciją pratęsė dar 14 dienų. 

6

Mergina atviravo, kad kiekvieną dieną suranda kontraversiškas nuomonės apie koronaviruso tikrumą.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ieva Labanauskaitė

Apie visą savo ligos patirtį moteris pranešė feisbuke: „Pirmoji izoliacijos diena arba Didysis Penktadienis.SKAITLIUKAS SUKASI IŠ NAUJO! Kaip visad pradedu pozityvia ir teigiama gaida. Pirmasis pakartotinio Testo atsakymas VĖL – TEIGIAMAS..!  Tad toliau „Corona“ laivu plauksiu dar ateinančias dvi savaites.

Antras pakartotinis testas net nėra daromas. Taigi griežta saviizoliacija yra PRATĘSIAMA dar 14 dienų.

Vakar išaušo keturioliktoji griežtos saviizoliacijos diena, kai turėjau paskirtą laiką pasidaryti PIRMĄ PAKARTOTINĮ testą mobiliojoje stotelėje. Anksti ryte atvažiavo Vilniaus miesto raudonasis autobusiukas. Aš užsidėjusi kaukę, vienkartines pirštinaites, bei apsauginius maišelius ant batų, su dideliu džiaugsmu išlėkiau kuo skubiau į lauką! Mat jau devynias dienas buvau praleidusi tarp keturių kambario sienų be jokio gyvo kontakto su žmogumi ar gamta. Žinokite, su kokiu malonumu gėriau ryto saulę ir tikrai gaivų miesto orą tas 2-3min kol pasiekiau autobusiuką. Pagalvojau: „va čia tai Laisvė, rodos, daugiau nieko netrūksta gyvenime!“

Pirmi įspūdžiai nuostabūs. Koks gražus tas Vilnius! Kuo toliau, tuo labiau darosi vis patrauklesnis gyventi ir kurti. Nors šis 'post'as' visai ne apie tai, tačiau žinau, kad nesu viena šitam „Koronaviruso Laive“, kuriame patiriu nemažai ilgesio akimirkų gyvenimui ir žmonėms, tačiau rankų nenuleidžiu ir kiekvieną dieną sau primenu – VISKAS YRA IR BUS GERAI! Juk svarbiausia, kad vis dar esu gyva ir galiu visą tai patirti! Tiesa, pastebiu, jog daugelio gyvenimai taip pat tampa daug labiau poetiškesni ir kūrybiškesni, kas be proto džiugina! Tačiau labai svarbu neprarasti BLAIVAUS proto ir svarbiausia REALYBĖS pulso. Ypač Būnant VIENAI, tai darosi aktualu ir sunku.. 

REKLAMA

Kiekvieną mielą dieną mane ir mus visus bomborduoja vis naujesni interneto padangėse pasirodantys gandai ir kontravesiškos nuomonės apie Koronaviruso tikrumą.

Vyksta dvidešimt pirmojo amžiaus informacinis karas! Kuris skaldo visuomenę ir tai geniali taktika mus visus pasimetusius valdyti... Tad per daug nesiplečiant ir nelendant gilyn į šitą juodąją konspiracijų skylę ir bedugnę linkiu sau ir visiems svarbiausia – NEPASIMESTI!

Juk amžių amžiais nuo paprastų žmonių buvo ir yra slepiama labai daug Tiesos, esame visaip maustomi. Ir tai kas dabar vyksta pasaulyje yra to melo GYVAS PAVYZDYS. Kiekvieną mielą dieną Tikroji Tiesa yra užpustoma didelėmis smėlio audromis. 

Bet mes, lietuvių tauta, turim stebuklingą dovaną – paprastumą, kuklumą ir tikrumą! Ir bent intuityviai jaučiame, kad ta tikroji Tiesa, kaip visad esti labai paprasta ir slypi kiekvieno mūsų širdyje! Ir nepaisant jokių audrų Tikiu šviesia Lietuvos ateitimi – ne veltui praminta Marijos Žemės vardu! 

Šioje nuomonių jūroje, teigiu, kad virusas fiziniame lygmenyje tikrai egzistuoja, nes pati esu gyvas SIMTOMINIS šio viruso pasireiškimo pavyzdys. O tokių lengvai simptominių arba visai besimptomių užsikrėtimų visame pasaulyje, kaip sako mokslas yra DAUGUMA. Tad nėra ko bijoti, svarbiausia stiprinti imunitetą, nes vaistų nėra – organizmas pats kovoja. Ir toliau reikia laikytis visų pandemijos stabdymo rekomendacijų, dėl silpnesnį imunitetą turinčių mūsų šalies gyventojų.

Kad paskui nereiktų gailiai verkti ir skųstis dėl to ko nepadarėme laiku, nes juokėmės, dvejojome visko tikrumu ir su vėjo malūnais kovojome! Skamba kaip Italijos ar Ispanijos pavyzdžiai.. Dabar ten sunku vietos rasti karstams išrikiuoti..

O į politinius ir ekonominius, viso PASAULIO mastu vykstančius žaidimėlius, kurie akivaizdžiai vyksta veltis visai nenoriu, o be to ir kompetencijos tiek tikrai neturiu. 

Taigi kaip matome, kiekvienas esame atsakingas kiekvieną mielą dieną sau priminti ir įžnybti, kad NEPASKĘSTUME galo neturinčiose PROTO ir jo kuriamos iliuzijos žabangose.. Taigi žnybiu sau ir tęsiu toliau!

REKLAMA

Pirma kilusi mintis išgirdus atsakymą buvo: „Kaaaaą negali būti, gal kažkas kažką sumaišė, gi jau senų seniausiai nebeturiu jokių simptomų..“ 

Bet šis pakartotinis testo atsakymas buvo gautas palyginti ŽAIBIŠKAI. Užtruko mažiau, nei parą nuo padarymo iki paskelbimo! 

Tad nėra jokio pagrindo manyti, kad testo galiojimo laikas buvo pasibaigęs, aišku, visad išlieka tikimybė, jog galbūt buvo sumaišytas atsakymas su kieno nors kitu. Bet turbūt sunku ir nesinori patikėti, nes esu tokia pirmoji.

Nors sąlygos čia yra tikrai dieviškos, tačiau, išduosiu paslaptį, kad izoliuotieji, testo darymo dienos vis gi laukia kaip išganymo. 

Taigi ir aš laukiau – vat ir saulaukiau!

Nepraėjus nė pilnai parai, šiandien anksti ryte gavau daktarės skambutį. Tiesa, net pati daktarė patarė antrą kartą pasitikrinti atsakymą „e.sveikata“ ir pranešti jeigu būtų kokie netikslumai. Bet deja jų nebuvo – atsakymas buvo toks pats – „RASTA“.

Sunku patikėti, kai esi toks pirmasis atvejis visoje Lietuvoje arba daugiau tokių nebuvo paviešinta. Tad rekomendacija būti būdriems visą 37 dienų inkubacinį laikotarpį yra tikrai PAGRĮSTAS!

Taigi Šv. Velykas 2020-aisiais metais tikrai sutiksiu viena kambaryje! 

Tad tie, kurie šiek tiek nemaloniai ar nepatogiai jaučiatės, jog nenuvažiuosit aplankyti kokio giminaičio, bet turite šalia bent vieną artimą ŽMOGŲ ar draugą, ar jus besąlygiškai mylintį namų augintinį, tačiau vis dar nesate patenkinti dėl šiek tiek sugriežtinto judėjimo tarp miestų ar turite problemų dėl šio Koronaviruso tikrumo – drąsiai sakau: „NIEKO TOKIO“

Mano pavyzdys tai puikiai įrodo. Svarbu nepamiršti, kad vieną dieną visą tai tikrai baigsis ir kaip Jungtinės Karalystės valdančioji Karalienė Elžbieta II-oji prieš keletą dienų sakė – mes dar TIKRAI VISI SUSITIKSIME!

O dabar Laikom Kardaną arba Kardą kas kaip – už save, artimą, už Lietuvą ir už visą mūsų Žemės planetą. 

REKLAMA

Šiandien – Didysis Penktadienis. Noriu sau ir visiems palinkėti daug Kantrybės, Ramybės, Susitaikymo su savimi ir esamomis aplinkybėmis bei Darnos! 

Tikrai kiekvienas individualiai susiduriame bei skirtingas pamokas gauname šiuo įvairiausiais iššūkiais kupino laikmečio akivaizdoje. Tačiau nėra reikalo matuotis ar lygintis kam geriau, o kam blogiau. Šv. Velykos puiki proga iš naujo ATGIMTI, pagaliau nustoti lygintis vienas su kitu ir pradėti mylėti artimą, taip kaip save ir Kūrėją. 

Su Meile, Ieva.“

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
Dalyvaukite žaidime dėl didžiojo prizo ir išrinkite geriausią "X-Faktorius. Žvaigždės" pasirodymą!
Nugalėtojo daina: Milita - Bird Set Free
Ainis - When the music is over
Dejmukas - Everything i wanted
Dejmukas - Lush life
Gian Luca - pažiūrėk į mane mama
Giedrius - Papaoutai
Giedrius - Arcade
Milita - Birds Set Free
Milita - Skyscraper
Twosome - Bad guy
Twosome - I love my bear
Gian Luca - Mūsų dienos kaip šventė
Twosome - On fire
RSA - Everybody dance now
Ainis - Bad liar
Dejmukas - Ruduo
Milita - Without me
Austeja - Bleeding love
Giedrius - Young Blood
Giedrius - Papautai
Lina - I Can’t Get No
Dejmukas - Don’t Start Now
Ainis - Believer
Austėja - Always
Gian Luca - Aš tikrai myliu Lietuvą
Milita - Bird Set Free
Twosome - Jaja Ding Dong
RSA - Gyvenimas parodys
Twosome - Juoda orchidėja
RSA - Ritmas, seksas ir alus
RSA - Who Let The Dogs Out
Milita - Dancing On My Own
Marius ir Inga - Dance Monkey
Lina - Hurts
Giedrius - What About Us
Gian Luca - Cosas De La Vida
Gediminas - Think About Things
Gediminas - Drive It Like You Stole It
Deimukas - Blinding Lights
Austėja - Havana
Ainis - Halo
Twosome - Dragostea Din Tei
RSA - Come Baby Come
Milita - Shameless
Marius ir Inga - Mano kūnas
Marius ir Inga - Let's get it started
Lina - Bad Romance
Julija - Always Remember Us This Way
Julija - Anyone
Jokūbas - Too Much Love Will Kill You
Giedrius - Heroes
Gian Luca - Mama Maria ir Švieski man vėl
Gediminas - My Girl
Dejmukas - Everything I Wanted
Ainis - Viva La Vita
Austėja - Zero Gravity
Twosome - Lovers of the Sun
Twosome - Language of love
RSA - Jump around
Ričardas Nekriošius ir Vaida Žusinaitė - Gera
Mindaugas Ancevičius - Renesansas
Marius Repšys ir Inga Šepetkaitė - Pasakyk man kas
Marius Repšys ir Inga Šepetkaitė - Mano kūnas
Gerda Žemaitė ir Operatorius - Love the way you lie
Gerda Žemaitė ir Operatorius - Hypnotized
RSA - Ice Ice baby
Stereotipai - Fondue
Stereotipai - Vasaros atostogos
Lina Rastokaitė - Love on the brain
Larisa Kalpokaitė - Воины Света
Larisa Kalpokaitė - Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj
Laima Tamulytė - You belong to me
Laima Tamulytė - Katchi
Jokūbas Bareikis - The sound of silence
Jokūbas Bareikis - Human
Giedrius Leškevičius - Jealous
Giedrius Leškevičius - Aisha
Darius Petkevičius - When we were young
Darius Petkevičius - Poliarizuoti stiklai
Andrius Žiurauskas - Po mano oda
Gabrielė Malinauskaitė - Girl is on Fire
Dejmukas - Physical
Dejmukas - Ewerything I wanted
Julija Žižė - Can't take my eyes off you
Julija Žižė - Always Remember Us This Way
Austėja Lukaitė - Never Enough
Austėja Lukaitė - I Feel Love
Monika Šalčiūtė - Barbie Girl
Dijora Petrikonytė - Somewhere Over The Rainbow
Dijora Petrikonytė - This is Life
Milita Daikerytė - Into You
Donata Račaitė - I Follow Rivers
„X faktorius. Žvaigždės“. Aktoriaus Ainio Storpirščio pasirodymas
„X faktorius. Žvaigždės“. Žygimanto Baryso pasirodymas
„X faktorius. Žvaigždės“. Baidarininko Andrėjaus Olijniko pasirodymas
„X faktorius. Žvaigždės“. Youtube'rio Gedimino Gabalio Vėjo pasirodymas
Andrėjus Olijnikas - Bandyk
Evaldas Petrauskas - Eye Of The Tiger
Gediminas Gabalis Vėjas - Hold My Girl
Žygimantas Barysas - Symphony
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų