Kodėl šokių projektai suveda tiek daug porų?

Pastarosiomis savaitėmis netyla kalbos apie tai, kad aktorė Ineta Stasiulytė bei choreografas ir šokėjas Deividas Meškauskas tapo pora. Kyla klausimai – kas juos suvedė? Nelieka nepastebėta ir tai, kad Deividas vėl pasirinko vyresnę už save moterį. Svarstoma, kaip jaunasis šokėjas apsuko Inetai galvą, kad ši paliko savo gyvenimo draugą ir jų dukrelės tėvą Eduardą Gimenezą.

Peržvelgus kelių metų istoriją, nuo tada kai televizijoje prasidėjo šokių projektai, peršasi išvada, kad ši pora taip aistringai sukosi ant parketo, kad pats šokis apsuko jiems galvas. Kaip ir dar kelios poros. Galima sakyti, kad kiekvienas naujas šokių konkursas sujungia bent po vieną naują porą.

Šokių projekte susipažino, susituokė ir vaikelio susilaukė Aistė Jasaitytė-Čeburiak ir Romanas Čeburiakas, ilgą laiką buvo kartu ir sūnaus Adomo sulaukė Rūta Ščiogolevaitė su Deividu Meškausku, taip pat kalbėta apie šokėjo Andriaus Butkaus ir Onos Kolobovaitės tarpusavio simpatijas, šiam šokėjui į poras buvo priskiriama ir daininkė Inga Valinskienė. O šiuo metu populiariausi iš poros šokiuose į porą gyvenime virtę D. Meškauskas ir I. Stasiulytė.

REKLAMA

D. Meškauskas jau tituluojamas kaip vyresnių moterų viliotojas: iš pradžių R. Ščiogolevaitė, dabar I. Stasiulytė, o netrukus prasidėsiančiame naujojo sezono šokių konkurse jis šoks su verslininke, sostinės „Pilies“ galerijos savininke Danguolė Stachura. Internautai svarsto, ar tik nepasikartos istorija ir, ar Deividas neiškeis Inetos į šią moterį.

Apie šokio burtus  Balsas.lt klausė choreografo, baleto šokėjo ir „Vilniaus baleto“ meno vadovo Jurijaus Smorigino, kuris nuolat teisėjauja šokių projektuose ir iš arčiau mato visus šokėjų jausmus bei būsenas.

Jurijus Smoriginas (TV3 nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)Jurijus Smoriginas (TV3 nuotr.)

Jurijau, kaip manote, kodėl beveik po kiekvieno šokių projekto išgirstame apie naują porą?

Dažniausiai į televizijos projektus susirenka pasimetę, pasiklydę gyvenime, su psichologinėmis traumomis žmonės. Tai žmonės, kurie nori išsigydyti arba susirasti sau naują porą. Atsimenu viename iš projektų, buvo dalyvė, ištekėjusi už vyresnio vyro.

Atėjo nepasitikinti savimi, o kai pradėjo šokti, atsirado ir pasitikėjimas, ji atsigavo, pražydo. Iš toli pajutau, kad taip yra. Projektuose dažnai dalyvauja žmonės, kurie gyvenime yra labai užimti, neturi laiko kažkur eiti, kažko ieškoti, nesugeba savimi pasirūpinti arba yra nekomunikabilūs ir visa tai užkrauna televizijai. Todėl dažnai ir matome, kad projektuose atsiranda naujų porų.

Ineta Stasiulytė ir Deivydas Meškauskas nuolat pakursto komisijos aistras (Fotodiena.lt/Tomas Lukšys) (nuotr. Balsas.lt)Ineta Stasiulytė ir Deivydas Meškauskas  (Fotodiena.lt/Tomas Lukšys)

O ar pats šokis turi kažką tokio, kas apsuka galvą?

Žinoma. Tai labai intymu, ypač Lotynų Amerikos šokiai labai intymūs. Kūno lietimas, bendras kvėpavimas, glaustymasis, pakėlimai, čiupinėjimai itin seksualiai veikia žmones. Vienas šokėjas dažniausiai būna profesionalas, o kitas, kaip aš sakau, „iš gatvės“. Todėl jam tokie veiksmai būna nauji, nepatirti. Taip įvyksta cheminė reakcija ir atsiranda santykiai.

Neprofesionalioji pusė pamato gyvenimą kitokiomis spalvomis, nes šokėjai gražesni negu tie verslininkai, kurie būna sustorėję, išvargę bekaupdami pinigus, o šokėjas gali būti gražus kaip „leliukas“ ir susuka galvas toms moteriškėms.

REKLAMA

 

Andrius Butkus ir Ona Kolobovaitė (Fotodiena.lt/Tomas Lukšys) (nuotr. Balsas.lt)Andrius Butkus ir Ona Kolobovaitė (Fotodiena.lt/Tomas Lukšys)

Kaip manote, kodėl  „projektų poros“ greitai išsiskiria?

Televizija yra fikcija. Nereikia tikėti viskuo, kas joje vyksta. Daug kas vyksta tam, kad žmonės daugiau žiūrėtų, nes žmonės mėgsta „pletkus“, todėl jiems dalykai „myliu nemyliu“ labai patinka, jie dalyvauja porų susiliejime, o kai baigiasi laida, baigiasi ir meilė. Kartais girdžiu, kas rašoma spaudoje apie tai ir juokas ima, nes šimtu procentų žinau, kad taip nėra, o yra sukurta tam, kad būtų daugiau žiūrima.


Rašyti komentarą...
A
Adelė
2011-07-14 19:24:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai Smoriginas sako,nesirūpinkim kas ir su kuo,verčiau pasižiūrėkim kiekvienas po savo nosimi.
Atsakyti
0

c
cha
2011-07-15 15:42:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
...todėl kad patinka bl...oti
Atsakyti
0

s
susirupinusi
2011-07-15 18:57:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
gaila Meskausko,neblogas berniukas,bet kogero turi problema:traukia ant gerokai vyresniu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų