„Mano sąžinė buvo švari tada, tokia yra ir dabar“, – duodamas interviu TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ žurnalistei sakė Deivydas Zvonkus, jau kuris laikas vadinamas vienu skandalingiausių pramogų pasaulio atstovų.

Dar visai neseniai pavyzdingu grupės „Yva“ lyderės Natalijos Zvonkės vyru laikytas Deivydas pastaruoju metu vis dažniau įsivelia į nemalonias istorijas dėl moterų. Regis, jau pripratome girdėti, kad jis siunčia dviprasmiškas žinutes pramogų pasaulio gražuolėms ar pateko į paparacų objektyvus apsikabinęs nepažįstamą merginą. Tačiau prieš kelis mėnesius pasklidusi žinia, kad Deivydas kaltinamas išprievartavimu, išmušė iš vėžių ne tik Zvonkų šeimą, bet ir draugus bei gerbėjus. Plačiai nuskambėjusi istorija sulaukė didžiulio žiniasklaidos dėmesio, įvairiausių vertinimų ir net lažybų.

Kai pagaliau šioje išprievartavimo byloje buvo padėtas taškas, jos herojai nusprendė tylėti ir įvykių nebekomentuoti. Tačiau prieš kelias dienas spaudoje pasirodė straipsnis su neva auka tapusios merginos pasakojimu. D. Zvonkų papiktino ten, anot jo, skleisti pramanai, ir vyras sutiko laidai „Gyvenimas yra gražus“ atvirai papasakoti savą įvykių versiją, nors žinojo, kad pokalbis nebus lengvas.

Deivydo Zvonkaus atsakymai į nepatogius klausimus – gyvenimo būdo žurnale „Gyvenimas yra gražus“ jau šį pirmadienį , 20.10 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
s
seiminija
2009-11-13 12:12:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
griau tegu jis Zvonkei padaro leliuka i rabu laimingai jo laukia ir gyvena.
Atsakyti
0

D
Dzvonka
2009-11-13 13:16:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nekisk penio i kiekviena skyle.Mergos rujoja ir nori,o tu girtas nebesupranti ka darai,visur kaisioji bybgali.Taigi,dzvonkau,tapsi savo mentalitetu panasus i mano suniuka Boleslova.Jis irgi visur uosto,krapsto,o namuose tai adijala dulkina.Matbeda, kaliu dabar maziau nei mergu.
Atsakyti
0

r
rg
2009-11-13 13:45:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apsiciupinek Zvonkau, ten kur manai sazine turintis ,ten linksmakotis randasi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų