Knygą išleidusi Trusovė prakalbo apie praėjusį etapą: metai buvo lyg karuselė

Licencijuota dietistė, 2-jų vaikų mama Indrė Trusovė išleido receptų ir sveikatai palankios mitybos patarimų knygą. Šią gražią šventę paminėjo su vyru ir vaikais bei artimais bičiuliais. 

30

Pasveikinti atvyko aktorė Justė Zinkevičiūtė, komunikacijos trenerė Liucina Rimgailė, Tv laidų vedėja Ilona Juciūtė, verslininkė Justina Uždavinytė, atlikėjos Ingrida Martinkėnaitė ir Baiba, stilistė Irina Cybina, tinklaraštininkės Inga Žuolytė, Laura Mazalienė, Dovilė Urbanaitė ir kt, rašo pranešime spaudai.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. I.Trusovės knygos „Sveika ir gardu“ pristatymas

„„Sveika ir gardu“ gimė prieš beveik 10 metų, kai dar net nežinojau tokio žodžio, kaip tinklaraštis. Tai buvo vienas pirmųjų sveikos mitybos puslapių Facebooke, greitai tapęs itin populiariu. Šiai dienai vienijantys apie 160 000 sekėjų soc. tinkluose. 

Kai dabar pasižiūriu į savo pirmųjų receptų nuotraukas, lyg ir norisi juoktis, bet tuo pačiu aš suvokiu, kad kiekviena mano daryta nuotrauka, kiekvienas mano sukurtas receptas, kiekvienas parašytas straipsnis buvo lyg akmenukas į kelią, kuriuo dabar einu. Prieš penkerius metus, jau kai jis tapo tikrai populiariu tinklaraščiu, kai jau turėjau tikrai didelį būrį klientų, kuriems padėjau pakeisti mitybos įpročius, mes su šeima grįžom gyventi į Lietuvą. Tad net ir už galimybę gyventi savo tėvynėje, dabar galime dėkoti faktui, kad iš liūdesio Airijoje sukūriau tinklaraštį apie sveiką mitybą.

Taigi norėčiau pasakyti, kad paskutiniai metai buvo lyg karuselė, bet mano vyras turbūt paprieštarautų ir pasakytų, kad visas gyvenimas su manimi primena sūpynių parką. Tačiau, kaip bebūtų šiais metais mano, o tiksliau mūsų gyvenime buvo tikrai didelių įvykių. Tai prieš nepilną pusmetį per karantiną gimė mūsų sūnus Denas, Amandos brolis. Apsigyniau dietistės licenciją ir pagaliau – savo rankose laikau knygą. Kurioje rasite net 101 sveikatai palanku receptą, mitybos patarimus, kuriais kasdien vadovaujasi mūsų visa šeima. Visi receptai yra nesudėtingi, iš lengvai randamu produktu. Tad tikiuosi, kad knyga ras vieta kiekvieno iš jūsų virtuvėje“, – kalbėjo moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų