„KK2 Penktadienis“: V. Kernagio vaikai vis dar saugo tėčio kambarį ir automobilį...

Jau šį penktadienio vakarą 19.00 val. per LNK – išskirtinė laidos „KK2 Penktadienis“ transliacija. Jautriame pokalbyje apie į Anapilį iškeliavusias garsenybes dalyvaus leidyklos „Tyto alba“ direktorė Lolita Varanavičienė ir žurnalistė Goda Ferensienė, kurios buvo artimos gydytojos bei rašytojos Filomenos Taunytės draugės. Pasidalinti atsiminimais apie savo tėtį, Vytautą Kernągį į „KK2 Penktadienį“ atvyks maestro sūnus Vytautas Kernagis bei jo dukra Eglė. Vytautą Šapranauską prisimins aktorė Aurelija Tamulytė. O garsiausias Ukrainos ekstrasensas Maksimas Gordejevas laidoje paaiškins kaip reikia bendrauti su mirusiaisiais.

„KK2 Penktadienio“ laidos metu V.Kernagio vaikai prisipažins, kad nors nuo jų tėčio mirties praėjo jau 5-eri metai, netektis vis dar skaudi. V.Kernagio pastatytame name iki šiol yra tėčio kambarys, kuriame stovi jo daiktai, kabo legendinis jo švarkas, guli mylimiausios knygos. Kambario sienos nudažytos mėgstamiausia maestro spalva. E.Kernagytė prisipažins, jog į tėčio kambarį ji mėgsta užeiti, jį prisiminti ir su juo pasikalbėti. V.Kernagio namų kieme iki šiol stovi ir jo automobilis. Jame guli maestro kvepalai, kramtomoji guma, tvyro V.Kernagio kvapas. Viskas atrodo lygiai taip lyg prieš 5 minutes Kernagis būtų išlipęs iš automobilio...

REKLAMA

Vasarą mirusios savo draugės atminimą iki šiol saugo ir G.Ferensienė. „KK2 Penktadienyje“ ji papasakos, kuo F. Taunytė ją vaišindavo, apie ką jiedvi kalbėdavosi ir kodėl mirties patale gulėjusios Taunytės Ferensienė nelankė ligoninėje.... „Filomena mirė nuo to, ko bijojo labiausiai“, - legendinės gydytojos paslapties šydą praskleis L.Varanavičienė.

„KK2 Penktadienis“ – jau šį penktadienio vakarą, anksčiau nei įprastai 19.00 per LNK!


Rašyti komentarą...
I
Iki ko LT nusirito media?
2013-11-02 15:32:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paskutine KK2 laidos neziurejau del paminetu isejusiu anapilin izymybiu. Gydytoja Taunyte beveik desimties knygu autore, visa gyvenima pasventusi zmoniu sveikatinimui, buvusio prezidento A. Brazausko tikroji zmona, Vytautas Kernagis, zinomas net ir cia, Kanadoje, kur net cia gime lietuviai, prisimena jo dainas, suka irasus, dainuoja kartu, taip mokindamiesi lietuviu kalba. Vytautas Kernagis visame pasaulyje yra tarsi tautine veliava lietuviams.
O kas gi ta I. Matijosaitiene? Kuo ji nusipelne Lietuvai? Tuo, kad ji buvo milijonieriaus zmona ir dalyvavo kazkokiam show, kur siaubingai nusidainavo? Ar tuo, kad televizijos kanaluose dalinosi savo sekmes istorijomis, kurios lietuviams tarsi sake, kad Jus esat nieko verti, jei jusu ta sekme neaplanke? Taigi, kas man paaiskins, kuo si persona nusipelne Lietuvai. Gal dar ir palaidota salia prezidentu?! (amzina jai atilsi) Statyti I.Matijosaitiene salia Vytauto Kernagio yra tiesiog nepadoru ir negarbinga.
Atsakyti
0

D
Danguole
2013-11-02 16:20:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iki ko nusirito media?
Vytautas Kernagis, zinomas net ir cia, Kanadoje. Cia net vietiniai, Kanadoje gime lietuviai, prisimena jo dainas, suka irasus, dainuoja kartu. Vytautas Kernagis visame pasaulyje yra tarsi tautine veliava lietuviams. O kas gi ta I. Matijosaitiene? Kuo ji nusipelne Lietuvai? Tuo, kad ji buvo milijonieriaus zmona ir dalyvavo kazkokiam show, kur siaubingai nusidainavo? Ar tuo, kad dalinosi savo sekmes istorijomis, kurios lietuviams tarsi sake, kad Jus esat nieko verti, jei jusu ta sekme neaplanke? Taigi, kas man paaiskins, kuo si persona susipelne Lietuvai. Gal dar ir palaidota salia prezidentu?! (amzina jai atilsi) Statyti I.Matijosaitiene salia Vytauto Kernagio yra tiesiog nepadoru ir negarbinga.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų