Kirkorovas jau ruošiasi „Eurovizijai“: kai kurias detales dar siekia išlaikyti paslaptyje

Vienas garsiausių Rusijos atlikėjų, Filipas Kirkorovas, ir vėl pasirodys „Eurovizijoje“. Šįkart jis čia dalyvaus kartu su šių metų Moldovos atstove, Natalija Gordienko.

4

Šią žinią pats atlikėjas neseniai patvirtino socialiniuose tinkluose.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kirkorovas jau ruošiasi „Eurovizijai“: kai kurias detales dar siekia išlaikyti paslaptyje

„Taip, tai pagaliau oficialu. 2021 metų „Euroviziją“ bandysime nukonkuruoti su su Natalija Gordienko iš Moldovos. Ruošiame labai saldžią premjerą – daina jau atkeliauja! Ar esate pasiruošę siurprizui? Skaičiuojame laiką…“ – rašė jis.

Ši Moldovos atlikėja į „Eurovizijos“ dainų konkursą turėjo vykti jau pernai, tačiau dėl koronaviruso pandemijos, konkursui taip ir neįvykus, Moldova nusprendė, kad būtent Natalija savo jėgas konkurse išbandys ir šiemet. Tiesa, šįkart – su kita daina, apie kurią savo „Instagram“ įrašė užsiminė ir pats F. Kirkorovas.

2020-aisias „Eurovizijoje“ Natalija turėjo atlikti dainą „Prison“, kurią parašė trys autoriai. Vienas iš jų – F. Kirkorovas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad sausį Rusijos atlikėjui Filipui Kirkorovui penkeriems metams uždrausta atvykti į Lietuvą.

„Viešai Krymo okupaciją pateisinantys atlikėjai neturėtų būti toleruojami nei vienoje demokratiškoje valstybėje. Turime vienareikšmišką poziciją tokių veikėjų klausimu, todėl abejonių dėl F. Kirkorovo įtraukimo į nepageidaujamų Lietuvoje žmonių sąrašą nekilo“, – tuomet teigė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Pats atlikėjas panoro teistis „pačiose aukščiausiose Europos instancijose“ dėl Lietuvos draudimo atvykti jam į šalį. Pasak F. Kirkorovo, draudimas Lietuvai „labai brangiai kainuos“.

„Uždraudė ir uždraudė – čia jų problemos, greitai jiems prasidės problemos, jie dar net patys nežino kokios. Mano advokatas nusiteikęs labai rimtai. Tai Lietuvai, kaip ES valstybei kainuos labai brangiai, nes nutiko absoliutus mano žmogaus teisių pažeidimas“, – „RIA Novosti“ aiškino vienas žymiausių Rusijos atlikėjų.

Jis taip pat pasinaudojo proga išsakyti dėkingumą Estijai, kuri nepalaikė Lietuvos iniciatyvos, rašoma vz.ru.

Kiek anksčiau atlikėjo advokatas Aleksandras Dobrovinskis tikino, kad F. Kirkorovas yra pasirengęs teistis net ir „kariniame Hagos tribunole“ (tikriausiai, turimas omenyje Tarptautinis Teisingumo Teismas Hagoje).


Rašyti komentarą...
E
Elita
2021-02-06 13:48:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ziuri skaitai ir galvoji kai zmogus klausai dainos melodijos graziu zodziu ar galvoji kas dainuoja ,svarbu kad patinka o ne visur kist politika ,ka reiskia lietuviai jie jau nuo seno isdave savo brolius prusus paukojo pagoniste del inesto kryziaus ir dabar tebesispaudo tik uzgauliojimais todel kad tokia prigimtis,bet nepripazista
Atsakyti
0

D
Dinozauras
2021-02-05 18:34:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokia tradicija, kad Eurovizijoje dalyvauja naujai kepti, profesionalios scenos dar nedaug ragavę atlikėjai ir Eurovizija jiems tampa laiptelių karjeroje. O šitas DINOZAURAS sumuš visus pensininkų rekordus!
Atsakyti
-1

C
Chandžia
2021-02-05 23:27:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu jis laimės, o turi didžiules galimybes....
Tai tvarto ožiai apsišiks.....oi joi joi jo joi......
Gėda!!!
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų