Kim nepraranda vilties: dėl skandalingo apiplėšimo sulaikyta net 17 įtariamųjų

Prancūzijos policija pirmadienį sulaikė 17 asmenų dėl pernai spalį įvykdyto JAV televizijos realybės šou žvaigždės Kim Kardashian apiplėšimo, per kurį jį neteko papuošalų už maždaug 9 mln. eurų.

24

K.Kardashian buvo apiplėšta, kai atvyko į Paryžių stebėti mados savaitės renginių. Į prabangius žvaigždės apartamentus įsiveržusi grupė ginkluotų ir kaukėtų plėšikų ją surišo ir uždarė vonios kambaryje.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pirmą kartą viešumoje po užpuolimo Kim Kardashian – neatpažįstama: dingo seksualumas

Per policijos reidus skirtingose Paryžiaus regiono vietose ir Pietų Prancūzijoje, prasidėjusius 6 val. ryto (5 val. Lietuvos laiku), buvo konfiskuota ginklų ir didelė suma grynųjų pinigų.

Įtariamieji yra nuo 23 iki 72 metų amžiaus. Tarp sulaikytųjų yra keli asmenys, žinomi policijai dėl ankstesnių vagysčių ir kitų nusikaltimų, rašoma policijos išplatintame pranešime.

Tarp konfiskuotų daiktų yra automatinis pistoletas ir kitų ginklų, taip pat 140 tūkst. eurų grynaisiais, nurodė vienas policijos pareigūnas, pageidavęs neviešinti savo pavardės.

Sausio pradžioje 36 metų K.Kardashian, kuri yra repo superžvaigždės Kanye Westo žmona, po kelis mėnesius trukusios tylos viešai prabilo apie spalį įvykusį apiplėšimą.

REKLAMA

Reklaminiame vaizdo klipe, skirtame naujam jos televizijos realybės šou sezonui, K.Kardashian savo seserims papasakojo, ką galvojo apiplėšimo metu.

„Jie šaus man į nugarą. Išeities nėra“, – sakė ji.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Fotografai užfiksavo: po apiplėšimo Kim Kardashian smarkiai sulyso

Paryžiaus prokuratūra patvirtino, kad buvo sulaikyta 17 žmonių, tačiau atsisakė nurodyti, ar tarp jų yra penki asmenys, dalyvavę pačiame apiplėšime.

Žiniasklaida pranešė, kad policijai nustatyti įtariamuosius padėjo apartamentuose paimti DNR mėginiai.

K.Kardashian mėgsta socialiniuose tinkluose demonstruoti savo brangenybes. Kelios dienos prieš apiplėšimą ji į savo paskyrą socialiniame tinkle įkėlė savo nuotraukų iš Paryžiaus mados savaitės renginių, kuriuose lankėsi.

Viltis atgauti brangenybes

Policija nurodė, kad per apiplėšimą vagys išnešė papuošalų dėžutę, kurioje buvo brangenybių už maždaug 6 mln. eurų, taip pat 4 mln. eurų vertės žiedą.

Policija išanalizavo vaizdo stebėjimo kamerų įrašus, siekdama išaiškinti plėšikus, kurie vilkėjo švarkus su netikromis policijos emblemomis.

Po apiplėšimo K.Kardashian atstovė spaudai sakė, kad moteris yra smarkiai sukrėsta, bet fiziškai nenukentėjo.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian grįžo į socialinius tinklus

Šis didžiulį ažiotažą sukėlęs apiplėšimas pakurstė naujus būgštavimus dėl saugumo Prancūzijos sostinėje, dar neatsigavusioje po virtinės kruvinų ekstremistų atakų.

Policija turi per 96 valandas pareikšti sulaikytiesiems kaltinimus arba juos paleisti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų