Kim Kardashian nutraukė tylą socialiniuose tinkluose

Po kelis mėnesius trukusios tylos realybės televizijos žvaigždė Kim Kardashian antradienį vėl apsireiškė socialinėje žiniasklaidoje, kur paskelbė savo, vyro Kanye Westo ir jųdviejų vaikų nuotrauką.

34

K.Kardashian, kuri turi 49,3 mln. sekėjų „Twitter“ ir 89,6 mln. sekėjų „Instagram“, taip pat paskelbė mėgėjišką filmuką, kuriame matyti šeimos gyvenimas ir kuris tikriausiai nuslopins gandus apie bręstančias skyrybas.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian grįžo į socialinius tinklus

36 metų K.Kardashian ir 39 metų K.Westas pustrečios minutės klipe meiliai apsikabina, jame užfiksuotos mielos akimirkos su poros vaikais North ir Saintu.

Prie „Twitter“ paskelbtos šeimos nuotraukos prirašytas žodis „šeima“.

„Keeping Up With the Kardashians“ žvaigždė, kuri antradienį taip pat pakeitė savo „Twitter“ ir „Instagram“ paskyrų viršelių nuotraukas, socialinėje žiniasklaidoje tylėjo nuo spalio, kai Paryžiuje buvo apiplėšta grasinant šaunamuoju ginklu.

Tuo tarpu jos vyras, repo superžvaigždė, kaip pranešta, lapkričio mėnesį dėl išsekimo atsidūrė ligoninėje ir turėjo nutraukti gastroles.

Apie įžymybes rašanti svetainė TMZ pranešė, kad pora antradienį sugrįžo į Los Andželą iš Oklahomos, kur aplankė jo motinos kapą.


Rašyti komentarą...
f
fifa
2017-01-04 11:37:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
O man tai cia panasiau i trumpa ju jau praeito gyvenimo santrauka.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų