Kim ir Kanye skyrybų drama nesibaigia: atskleidė, ar jie jau ėmė susitikinėti su kitais žmonėmis

Šių metų pradžioje pasirodė žinia, jog pirmojo karantino metu prasidėjusių realybės šou žvaigždės Kim Kardashian ir jos vyro reperio Kanye Westo nesutarimų taikiai išspręsti nepavyko. Pora nusprendė pasukti skirtingais keliais.

4

Pora jau seniai nebegyvena kartu, tačiau ar jiedu jau ėmė susitikinėti su kitais?

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja naujos detalės apie Kim ir Westo skyrybas: Kardashian suplanavo kiekvieną detalę

Nei K. Kardashian, nei K. Westas skyrybų tema viešai nekalbėjo, tačiau artimi jųdviejų šaltiniai paskelbė, kad pasiruošimas skyryboms jau įsibėgėjo. Negana to, jiedu nė nebesišneka, o visai neseniai Kanye išsivežė visus savo daiktus iš jų bendrų Calabasas namų – įspūdingą 500 porų sportbačių kolekciją taip pat. Kraustymasis įvyko tada, kai Kim atostogavo, mat pora galvojo, jog būtų pernelyg keista tai daryti tada, kai jiedu abu būtų namie.

Tiesa, anot šaltinių, nei Kim, nei Kanye meilės kitame glėbyje kol kas taip pat neieško. Visą savo laiką, anot šaltinių, Kim šiuo metu skiria svarbių dokumentų tvarkymui, kurių prireiks, jei poros skyrybos pasieks teismą. 

Ir nors skyrybos atrodo ganėtinai slaptos, dar kiek anksčiau užsienio žiniasklaidoje pasirodė žinios apie tai, kad visa tai bus plačiai aptarinėjame paskutiniame „Keeping Up With the Kardashians“ sezone, kurį šeima neseniai nustojo filmuoti.

Primename, kad Kim dirba su finansų specialistais, kad šie jai ir jos šeimai iš šios santuokos padėtų „išeiti“ kuo įmanoma geriau. 

„Kim yra pasiruošusi dalinti visus savo ir Kanye finansus bei nuosavybes – tai labai puikus ir teisingas sandoris visiems. Kim draugai galvojo, kad skyrybų prašymą ji paduos rugsėjį, tačiau ji dar laikosi. Tai nereiškia, kad niekam nematant procesai nebuvo baigti“, – sakė šaltiniai.

Kada Kim galiausiai išsiskirs, kol kas nėra aišku, tačiau artimas jos šaltinis dar sausio 18-ąją sakė, kad pora nustojo vaikščioti į porų konsultavimo kursus ir Kanye taip pat jau kalbasi su advokatais dėl skyrybų.

Vasarą suėjo 8 metai nuo to laiko, kai Kim ir Kanye ėmė susitikinėti.

Tiesa, didžiausi Kim gerbėjai tuo metu abejojo moters jaumų tikrumu – daugelis spėliojo, kad moksliuką primenantis reperis tikrai ilgam nepatrauks jos dėmesio, arba  jog tai paprasčiausias reklaminis triukas.

REKLAMA

Deja, realybė kiek kitokia – pora pažįstami jau 16 metų, 6 iš jų praleido santuokoje, ir iki šios dienos augina 4 vaikus.

Tikriausiai visi poros gerbėjai žino, jog prieš pradėdami savo romantinius santykius, Kim ir Kanye buvo pažįstami. Jiedu susipažino 2004 metais, kai Kim buvo ką tik išsiskyrusi su savo pirmuoju vyru, Damonu Thomas. Tuo metu ji dirbo kaip asmeninė stilistė su prekės ženklu „Brandy“, kuris tuo metu bendradarbiavo su Kanye dėl jo muzikinių koncertų.

Vėliau reperis prisipažino, kad tai jam buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų