Keturių dukrų tėvas be pagražinimų parodė, koks jo gyvenimas

Simonas Hooperis – keturių dukrų tėvas – nusprendė parodyti, kaip išties atrodo tėvystė, su kokiomis problemomis jis susiduria ir kaip linksmai tvarkosi, rašo boredpanda.

31

Įamžintais juokingais nuotykiais vyras dalijasi socialiniame tinklapyje „Instagram“. Štai keli pavyzdžiai:

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 4 dukrų tėvas parodė, ką išties reiškia tėvystė

1. Šią savaitę vyriausioji Simono dukra mokykloje turėjo pamoką apie lytinius santykius. Tad grįžusi namo ji be jokių užuolankų tėčio pradėjo klausinėti apie vyriškas ir moteriškas genitalijas. Simonas pažadėjo dukrai atsakyti visišką tiesą. Mergaitė klausė, ar tėtis naudoja prezervatyvus, kiek kartų mylisi su mama. Nors vyras jautėsi nepatogiai, jis pateikė visus atsakymus

2. Dvi Simono dukros – dvynės. Vyras pasakoja, kad su mažosiomis kartą rengėsi išsimaudyti. Skamba kaip geras sumanymas, tačiau visą laiką vyras jautėsi kaip ne savas, nes mergaitės pliuškenosi vonioje ir tėtis joms tik trukdė.

3. Simonas pripažįstą, kad viena iš tėčio funkcijų – būti gyvu daiktu, ant kurio karstosi jo vyresnės dukros. Vyras juokauja, kad tuoj galės keliauti į Britanijos talentų šou ir ten tikrai nuskins pirmą vietą.

REKLAMA

4. Keturių dukrų tėvas prisimena ir dar vieną nuotykį. Kažkada 20 val. vakaro vyresnės dukros priminė, jog joms reikia kostiumų renginiui mokykloje. Tema buvo miško fėjos. Vyras, pasitelkęs vaizduotę, pradėjo karpyti dukroms sparnus, piešti lazdeles.

5. Pasakos prieš miegą, pasak Simono, gali tikrai įkyrėti. Visgi – to dukroms nepasakysi. Tada vyras pradeda galvoti: „Jei neskaitysiu, joms nebus įdomios knygos, mergaitės pačios nesidomės literatūra ir galiausiai – nesidomės mokslais, neturės darbo ir gyvens po tiltu.“

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų