REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
 	Žalius gyvūnų organus valgantis vyras sukėlė tikrą audrą: internautai negaili kritikos

Prieštaringai vertinamas „Kepenų karalius“ išgarsėjo valgydamas tik žalius gyvūnų organus ir skatina kitus perimti jo gyvenimo būdą. Vyras teigė, jog nevartoja steroidų, o palaikyti išpuoselėtą figūrą padeda būtent jo mityba.

5

Prieštaringai vertinamas „Kepenų karalius“ išgarsėjo valgydamas tik žalius gyvūnų organus ir skatina kitus perimti jo gyvenimo būdą. Vyras teigė, jog nevartoja steroidų, o palaikyti išpuoselėtą figūrą padeda būtent jo mityba.

REKLAMA

Brianas Johnsonas  neseniai buvo apkaltintas, kad šis iš tiesų vartoja steroidus, kurių dėka turi tokią figūrą, skelbė dailystar.co.uk.

Žinomas „kepenų karalius“ buvo apkaltintas, kad savo tamprią figūrą palaiko brangiais steroidais, nors jis teigia, kad jo išvaizda yra visiškai natūrali.

Kultūristas Brianas Johnsonas ilgai tvirtino, kad „protėvių gyvenimo būdas“, kai valgomos žalios kepenys ir kiti gyvūnų organai, leido jam išlaikyti įspūdingą kūno sudėjimą.

B. Johnsonas ilgą laiką tvirtino, kad jo kūnas yra 100 proc. natūralus, ir teigė, kad jo intensyvių treniruočių ir dietos pakanka, kad jis būtų geros formos.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau valandos trukmės vaizdo įraše „YouTube“ kanale „More Plates More Dates“, skirtame išsiaiškinti, ar kultūristai sako tiesą, vedėjas, pasivadinęs Dereku, teigia aptikęs B. Johnsono siųstus elektroninius laiškus.

REKLAMA

Vaizdo įraše, pavadintame „Kepenų karaliaus melas“, teigiama, kad iš kaltinamojo susirašinėjimo matyti, kaip Džonsonas prisipažįsta norėjęs sukurti „Kepenų karaliaus“ prekės ženklą ir prisipažįsta steroidams išleidęs 9 tūkst. svarų sterlingų.

Pranešama, kad elektroniniai laiškai buvo išsiųsti neįvardytam treneriui 2021 m. – tais pačiais metais, kai „Kepenų karalius“ pradėjo rašyti į „Instagram“, kol įgijo daugiau nei 1,7 mln. sekėjų.

REKLAMA
REKLAMA

Reaguodami į vaizdo įrašą, žiūrovai suskubo kritikuoti raumeningąjį, o kai kurie tikėjosi, kad tai paskatins kitus sąžiningiau kalbėti apie steroidų vartojimą.

„Taip ir turėjo nutikti“, – sakė vienas žiūrovas.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme, jog Brianas Johnsonas save vadina „protėvių gyvenimo būdo tęsėju“ ir, nepaisant susirūpinimo dėl savo savijautos, reguliariai skelbia pranešimus socialiniuose tinkluose „Instagram“ ir „Twitter“, kad pasidalytų su gerbėjais savo keistomis dietomis, rašo dailymail.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dabar interneto sensacija vėl ėmėsi socialinių tinklų ir pasidalijo neseniai vykusios kelionės pas hadzų genties žmones Tanzanijoje vaizdo įrašu, kuriame jis nufilmuotas valgantis gyvūno širdį, apsuptas genties narių ir jų šunų.

Prie įrašo jis parašė: „Ir galiu patvirtinti, kad ši primityvios kultūros gentis suvalgo visas žvėries gėrybes, įskaitant kepenis, širdį, kasą, blužnį, inkstus, kraują, kaulus ir dar daugiau. Neatsitiktinai tai vieni laimingiausių, sveikiausių ir energingiausių žmonių, su kuriais man yra tekę susidurti.“

REKLAMA

Tačiau sekėjų ši dieta neįtikino, kai jie pastebėjo, kad raumeningas vyro kūno sudėjimas neatitiko genties, kuri, jo teigimu, maitinosi labai panašiai kaip ir jis, mitybos.

„Keista, kad jie gyvena kaip jūs, bet nėra tokie masyvūs. Viskas natūralu, drauguži“, – rašė vienas kritikas.

Kitas sakė: „Ar tai gentis, kurios vidutinė gyvenimo trukmė yra 45 metai?“

Tai ne pirmas kartas, kai abejojama dėl jo mitybos ir „natūralios“ išvaizdos.

Į Tarzaną arba senovės vikingą panašus vyras vadovaujasi „devyniais protėvių gyvenimo principais“, įskaitant griežtas mankštos, miego ir mitybos taisykles.

REKLAMA

Pats vyras sako, kad jo tikslas yra gyventi taip, kaip tą darė žmonės prieš tūkstančius metų – be jokių šiuolaikinio gyvenimo patogumų.

Brianas socialiniuose tinkluose reguliariai dalijasi savo nuotraukomis ir vaizdo įrašais bei nevengia prieš kamerą užkandžiauti žalia mėsa. Anot jo, būtent ši mityba, kuomet suvartojamos visos gyvūno kūno dalys, užtikrina gerą jo sveikatą.

Vyras, kuriam yra per 40 metų, anksčiau gyveno gana įprastą gyvenimą ir netgi turėjo kelis verslus, tačiau vieną dieną sunkiai susirgo jo vaikai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Kuo daugiau mano berniukai bendravo su šiuolaikiniu pasauliu, tuo sunkesnės ir dažnesnės darėsi jų alergijos, – pasakojo jis. – Būnant lauke juos išberdavo, ir netgi žaidimai su šeimos šunimi sukeldavo dusulį, akių paraudimą ir slogą.“

Brianas sako, jog vieną dieną jo sūneliai tiesiog nustojo kvėpuoti. „Mums pasisekė – ligoninę pasiekėme pačiu laiku“, – prisiminė vyras.

Norėdami išsiaiškinti, kas kenkia judviejų vaikams, Brianas su žmona pirmiausia iš šeimos mitybos pašalino visą perdirbtą maistą.

REKLAMA

„Mes pradėjome valgyti tą patį, ką valgė mūsų protėviai: vaisius ir daržoves, visas gyvūnų kūno dalis, įskaitant kepenis. Vos per dvi savaites pamatėme radikalius pokyčius mūsų berniukų sveikatoje, o taip pat ir mūsų pačių“, – sakė vyras, kuris iki šiol kiekvieną dieną suvalgo po porciją žalių kepenų.

Na, o kalbėdamas apie sėklidžių valgymą, Brianas tikina, jog tam tiesiog reikia nusiteikti: „Tai tik visuomenėje priimtos normos. Tereikia išeiti iš komforto zonos, kaip tai darydavo kiekvienas geras medžiotojas.“

Gydytojai rekomenduoja valgyti tik termiškai apdorotą mėsą ir kitus gyvulinės kilmės produktus. Žalios mėsos valgymas yra siejamas su salmoneliozės, listeriozės ir kitų sunkių ligų rizika.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų