Keisčiausios garsenybių priklausomybės: nuo žindymo krūtimi iki besaikės meilės miegui ar tinginiams

Jie garsūs, gražūs ir mylimi. Jie taip pat turi labai keistų priklausomybių. Jei manėte, kad jūsų tam tikri įpročiai keisti, susipažinkite su jų ir liksite ramesni.

Emma Stone

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Išsiskirdami Emma Stone ir Andrew Garfieldas įskaudino ne tik vienas kitą, bet ir gerbėjus

Gražuolė aktorė Emma Stone prisipažino, jog yra fiziškai priklausoma nuo paaugliams skirto serialo „iCarly“. „Aš mačiau visas šio serialo serijas. Ir tikrai ne po vieną kartą“, – prisipažino mergina, teigianti, jog dėl šio serialo dažnai net nepajuda iš namų, nesiprausia, nevalgo. Aktorę labiausiai sužavėjo šios serialo pokštai, kolegų darbas. „Tai yra taip juokinga, taip gerai“, – kalbėjo mergina, kuri, reikia pabrėžti, dėl savo didelės meilės pati tapo serialo dalimi ir nusifilmavo keliose serijose. Jai tai – svajonės išsipildymas.

Jordin Sparks

Prieš tapdama realybės šou „American Idol“ nugalėtoja, Jordin Sparks turėjo kitų didelių svajonių. Viena iš pagrindinių – surinkti 150 originalių „Pokemon‘ų“, dėl kurių gražuolė Jordin buvo pamišusi. „Aš buvau priklausoma nuo šio žaidimo. Po vieno pralaimėjimo taip įsiutau, kad sulaužiau visas kasetes. Tik džiaugiuosi, kad pasilikau „Yellow Version“, mano mėgstamiausia“, – atviravo mergina. Įdomu, ką apie tai galvoja jos mylimasis Jasonas Derulo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų