REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pastarąsias tris dienas Kate Middleton kartu su savo vyru princu Williamu keliauja po JAV, o Velso princesė visur atrodo itin stilingai.

Pastarąsias tris dienas Kate Middleton kartu su savo vyru princu Williamu keliauja po JAV, o Velso princesė visur atrodo itin stilingai.

REKLAMA

Ji vilkėjo daugybę madingų (ir brangių) apdarų – nuo žavingo Gabriela Hearst marškinių ir sijono derinio už 2380 dolerių iki prašmatnaus Alexander McQueen taškuoto palto už 5960 dolerių – pradedant nuo tos akimirkos, kai trečiadienį ji su Williamu išlipo iš lėktuvo Bostono Logano tarptautiniame oro uoste, rašo dailymail.co.uk.

Kate (40) ir Williamas (40), išskrido į valstijas dalyvauti „Earthshot Prize“ apdovanojimuose – renginyje, kurį dar 2020 m. sukūrė Williamas ir kuriame kasmet apdovanojami penki žmonės už jų indėlį į aplinkosaugą.

Gruoždio 2-osios vakarą jis vyko Bostono „MGM Music Hall“ salėje, o Kate pademonstravo savo nuopelnus vilkėdama neoninės žalios spalvos „Solace London“ suknelę.

REKLAMA
REKLAMA

Kate ir Williamo kelionė į Ameriką tikrai buvo įtempta. Pora lankėsi įvairiose Bostono vietose ir susitiko su daugeliu žmonių aptarti klimato kaitos, o Kate ir toliau žavėjo įvairiais savo įvaizdžiais.

REKLAMA

Trijų vaikų mamos apranga buvo įvairi – nuo pagal užsakymą siūtos „Burberry“ suknelės iki senovinio 4 698 dolerių vertės „Chanel“ švarkelio.

Žinoma, prie kiekvieno savo drabužio ji nepamiršo priderinti išskirtinių papuošalų ir rankinių – vieną kartą ji vilkėjo daugiau nei 4 500 dolerių vertės „Chanel“ rankinę, o kitą kartą – auksinius auskarus, kurių vertė siekė daugiau nei 3 000 dolerių.

Nors kunigaikštienė stengėsi parodyti savo ekologiškumą, apgalvotai rinkdamasi drabužius, tarp kurių buvo ir perdirbti daiktai, tvarūs pasirinkimai ir net išsinuomota suknelė „Earthshot“ iškilmėms, jos pasirinktų drabužių vertė per tris dienas siekė daugiau nei 50 000 dolerių – ir tai neskaitant neįkainojamų papuošalų, kuriuos ji dėvėjo ir kurie kadaise priklausė kunigaikštienei Dianai.

 

Meghan Markle tokio renginio metu apdarų ir papuošalų vertė būtų siekusi turbūt x100 kartų...
Nuostabi!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų