Kas nutiktų, jei serialas „Draugai“ būtų kuriamas šiandien? J. Aniston turi atsakymą

Vargu ar pavyktų rasti žmogų, kuris nebūtų matęs ar bent girdėjęs apie kultinę serialą „Draugai“, kuris sulaukė stulbinančios sėkmės ir populiarumo visame pasaulyje.

38

Dešimt sezonų, milijonai gerbėjų, šimtais tūkstančių augantys honorarai bei šlovė, tiesiai iš dangaus nukritusi iki tol beveik niekam nežinomiems šešiems pagrindiniams šio serialo aktoriams.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Serialo „Draugai“ aktoriai tapo pasaulinio lygio žvaigždėmis

Nors serialas pastatytas gana seniai, turbūt ne vienas iš mūsų esame peržiūrėję jį antrą, o gal net trečią kartą, su nostalgija prisimindami vos ne klasika tapusius juokelius ir pokštus.

Prieš metus buvo garsiai svarstoma apie pagrindinių herojų susitikimą filme, tačiau kalbos ir liko kalbomis. Vis tik tokie gandai stipriai įaudrino šio serialo gerbėjus, kurie tik ir svajoja apie „Draugų“ pratęsimą.

Šia tema viename interviu prabilo ir Jennifer Aniston – neabejotinai laikoma sėkmingiausia „Draugų“ žvaigžde, kuri vienintelė po šio serialo itin sėkmingai tęsė aktorės karjerą, o jos honorarai siekdavo milijonus.

48-erių garsenybė netiki, kad šiuolaikiniame pasaulyje ši komedija rastų savo vietą. Anot jos, naujausiosios technologijos stipriai paveikė žmonių bendravimo įgūdžius.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po 20 metų serialo „Draugai“ aktorė – neatpažįstama

„Mes juokavome, kad jeigu „Draugai“ būtų sukurti šiandien, tai kavinukėje žmonės tiesiog būtų įbedę nosis į savo išmaniuosius“, - šaltiniui „Huffington Post“ teigė ji.

„Seriale nebūtų rimtų epizodų ar pokalbių“, - pridėjo ji.

Anot aktorės, telefonų įtakai pasidavę žmonės šiuo metu net negali palaikyti įprasto pokalbio. O tai ir buvo pagrindinis „Draugų“ varikliukas.

Tiesa, pati Jennifer pripažįsta, kad naujų technologijų pokyčiai paveikė ir ją pačią. Kartais aktorė taip stipriai susikoncentruoja į savo išmanųjį, kad pamiršta, jog atėjo laikas miegoti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų