Kardinalūs pajūrio namelio Šventojoje pokyčiai: tapo neatpažįstamas

Šį penktadienį TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ svečiuosis Šventojoje, kur jau daugybę metų atostogauja Ramunės ir Gedimino šeima. Pora čia turi pajūrio būstą, tačiau vietos jame yra nedaug – vos 24 kv. m. Profesionali interjero dizainerė Eglė susidurs su iššūkiu – mažame pajūrio namelyje bandys sutalpinti visas didelių namų funkcijas.

4

Graži Ramunės ir Gedimino meilės istorija tęsiasi jau daugiau nei 20 metų. Anksčiau buvę tik draugais, dabar jiedu laimingai vedę ir augina 2 vaikučius. Per savo vestuves iš Gedimino tėvų pora gavo dovaną – pajūrio namelį Šventojoje. „Kai susipykstame, Gediminas juokais sako, kad jei ne pajūrio namukas, nebūčiau už jo tekėjusi“, – šypsosis laidoje Ramunė.

Pora džiaugiasi galėdama atostogauti pajūryje, tačiau kartu jie pergyvena, kad namelis sensta, baldai – dėvisi, ir niekas čia nebuvo keista nuo tada, kai šeima gavo šį būstą dovanų. Ramunė ir Gediminas svajoja apie tokius namo pokyčius, jog atvykus atostogauti nuotaikos nebetemdytų seni ir nefunkcionalūs baldai.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kardinalūs pajūrio namelio Šventojoje pokyčiai

Kadangi namelis – nedidelis, visiems čia nuolat tenka burtis viename kambaryje. „Jei kažkuris iš vaikų užmiega, mes visi kaip pelės turime būti lauke – jokių pramogų viduje daugiau nebegali būti. Turbūt tai – pats didžiausias nepatogumas. Per atostogas prasideda trintis“, – atviraus Ramunė.

Šeimos atostogų namus neatpažįstamai pakeis IKEA interjero dizainerė Eglė. Ji ruošiasi parinkti tokį interjero stilių, kuriame vyrautų šviesios spalvos ir lietingomis dienomis šeimai viduje taip pat būtų jauku ir patogu leisti laiką. Interjero specialistė atskirs tėvų ir vaikų erdves, kad visi turėtų savo privatų kampą, tačiau kartu pritaikys erdvų valgomojo stalą, prie kurio visi galėtų patogiai susėsti. Na, o virtuvė pasikeis neatpažįstamai.

Kaip pasikeitė 24 kv. m. atostogų namelis, pamatysite jau šį penktadienį, laidoje „Namų idėja su IKEA“ 17.55 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų