Kardashian moterys, seksualiai besilinksmindamos, nusifilmavo muzikiniame klipe

Kardashian moterys, pratęsdamos susikurtą tradiciją, jau antrą kartą nusifilmavo besilinksmindamos pagal populiarią muziką. Išlaisvinusios vidines dievaites, jos šėlo pagal “Lady Marmelade„ melodiją. Atrodo, kad Kardashian seserys tikrai žino kaip linksmintis, ir tai dar kartą įrodo Kim, Kylie, Khloe, Kourtney ir jų mamos Kris Jenner paviešintas pusantros minutės vaizdelis, kuriame visos jos žiopčioja pagal populiariąją „Lady Marmelade“ iš Moulin Rouge.

Linksmuoju video pasidalino Kim Kardashian savo Celebuzz bloge, merginos ir jų mama atlieka tik dalį dainos, kaip teigia jos pačios, „dėl laiko trūkumo“. Kim pripažįsta, kad filmuojant klipuką, jos sesuo Kourtney buvo nėščia ir stengėsi tai nuslėpti. Tiesa, jai tai labai gerai pavyko, nes vos šiek tiek išsikišusio pilvuko nematyti jai dėvint pieštuko formos sijoną ir mielą baltą palaidinę. Kardashian moterys, ypatingai Kim ir Kourtney nesibaimina parodyti seksualiausių savo judesiukų, taigi peržiūrėk tai, ką jos paruošė!

Visiems Kardashian fanams Kim sako “ Filmuoti šį video buvo labai smagu... Filmuoti tokius video jau tapo mūsų šeimos tradicija".
Rašyti komentarą...
žurnaliūga
2012-04-05 10:28:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rašyk teisingai : " .... pisliai besilinksmindamos .... "
Atsakyti
0

j
j
2012-04-05 10:42:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokios kaip medines visos, uzsidejusuios aukstu kulnus, nusirist bijo :DDD
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų