Kardashian ir vėl apkalbų apsuptyje: viena detalė užminė mįslę

Dar visai neseniai vykusiuose „Emmy“ apdovanojimuose apkalbų objektu tapo garsiosios Kardashian klano narės, Kim Kardashian ir Kendall Jenner, kuomet jos užlipusios ant scenos nusprendė pasidalinti savo gyvenimo patirtimi, tačiau ne visiems tai patiko.

4

Praėjus kiek laiko po apdovanojimų internautai pradėjo kalbėti, kad Kim Kardashian nuotraukomis apgaudinėja sekėjus. Ji naudojasi koregavimo programomis, todėl nuotraukose atrodo iš tiesų nepriekaištingai.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian

Instagrame Kim pasidalino kadrais, kurie yra įspūdingi. Ji, rodos, turi neįtikėtinai gražią figūrą bei lygią odą. Tačiau daugumai sekėjų mano, kad ši taip gražiai atrodo, nes gerokai patobulina nuotraukas koregavimo programomis.

Internautai teigia, kad instagrame talpintose nuotraukose Kim turi laibą liemenį, o apdovanojimuose ji atrodo storesnė. Ši detalė užminė mįslę, kad galbūt Kim gerokai koreguoja savo nuotraukas ir taip susilaukia daugiau gerbėjų dėmesio.

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad apdovanojimuose Kim ir Kendall  privertė publiką kvatoti – deja, nė viena iš jų tuo metu pajuokauti nė nebandė.

Kim ir Kendall ant scenos užlipo pristatyti „išskirtinio realybės šou“, kadangi ir pačios ne vienerius metus žmonėms leidžia savo gyvenimus stebėti iš anksčiau, realybės šou „Keeping Up With the Kardashians“ metu.

Pristatydamos apdovanojimą, abi moterys nusprendė pasidalinti ir savo išgyventa patirtimi, deja, ne visiems tai pasirodė juokinga.

„Mūsų šeima kuo puikiausiai žino, kaip televizija įtikinamai parodo žmones tokius, kokie jie ir yra iš tiesų“, – sakė K. Kardashian.

Jos sesuo Kendall iškart pridėjo: „Jie pasakoja savo istorijas be jokių filtrų ir scenarijų“.

Deja, būtent šioje vietoje minia susirinkusiųjų pradėjo kvatoti, o abi realybės šou žvaigždės atrodė ne juokais įtūžusios. 

Netrukus ištraukos iš būtent šios „Emmy“ ceremonijos akimirkų pasklido ir socialiniuose tinkluose.

„Ar publika iš tiesų juokėsi iš Kim Kardashian? Nemanau, kad ji juokavo“, „Publika ėmė kvatoti iškart, kai Kim Kardashian pasakė, kad jos šeima yra tikri žmonės“ – šėlo internautai „Twitter“ paskyroje.

Ir viskas dėl to, kad iš tiesų realybės šou „Keeping Up With the Kardashians“ tikrai nėra toks nesurežisuotas, kaip sakė Kim ir Kendall. Visa šeima ne kartą yra sulaukusi kaltinimų, kad jie daug dalykų surežisuoja vien tik dėl to, kad pakeltų savo reitingus. Tiesa, kai kas sumeluota vis dėlto nebuvo – Kardashian šeima savo šou scenarijais nesinaudoja.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų