Karas tęsiasi: po skandalingų Maslobojevo faktų paviešinimų – Niūniavos atsakas

Panašu, kad tarp sportininkų Sergejaus Maslobojevo ir Dominyko Niūniavos aistros dar nežada nurimti.  Melagiu, pseudo treneriu ir netikru čempionu išvadintas D.Niūniava paruošė atkirtį S.Maslobojevui ir išplatino vaizdo įrašą, kuriame pateikė savo poziciją.

Užvirus ginčui, kai S.Maslobojevas viešai sukritikavo D.Niūniavą ir išvadino jį nepatikimu, žinių neturinčiu treneriu bei netikrais titulais besididžiuojančiu sportininku, bokso čempionas paviešino vaizdo įrašą, kuriame dar kartą bandė įrodyti savo tiesą.

Surinkęs faktus ir įvairių trenerių skambučių įrašus, S.Maslobojevas paviešino vaizdo įrašą, kuriuo siekė parodyti kitą D.Niūniavos veidą.

Niekam negirdėta pavardė

Profesionalus sportininkas pakalbino įvairių federacijų atstovus, kurie patikino, kad D. Niūniavos vardas jiems negirdėtas, o jei ir girdėtas – tai ne dėl sporto pasiekimų. S.Maslobojevas susisiekė Lietuvos Bokso federacijos generaliniu sekretoriumi, Lietuvos Kikbokso federacijos vykdančiuoju sekretoriumi, Lietuvos Muay Thai federacijos prezidentu, Lietuvos Taekwondo federacijos (WTF) generaliniu sekretoriumi, visi atsakingi asmenys tikino vieną – apie D.Niūniavos pasiekimus jie nėra girdėję.

Pats D. Niūniava didžiuojasi savo pasiekimais ir ne kartą yra teigęs, kad dalyvavo Kikbokso, Muay Thai ir karatė varžybose, yra daugkartinis karatė Lietuvos čempionas bei tarptautinių turnyrų nugalėtojas.

Naujienų portalui tv3.lt D.Niūniava teigė, kad niekada nėra sakęs jog yra daugkartinis bokso čempionas: ,,Nesu niekuomet davęs interviu, ar apie tai kalbėjęs, dėl to ir kilo visas šis pyktis. Atsirado klaidingi straipsniai, kurie teigia, kad aš didžiuojuosi Europos bokso čempiono titulu, bet tai netiesa. Sergejus daug laiko užtruko mano pasiekimų ieškoti."

REKLAMA

Vyras pasidalijo dalyvio sertifikatais ir Vendettos klubo nario kortele.  

Kova ringe

Po pasirodžiusio vaizdo įrašo sureagavo vaikinas tvirtino, kad vaizdo įrašas yra tik melaginga informacija: ,,Atsidėkodamas norėčiau jam padovanoti gertuvę su savo autoriniu parašu, kad nesinervintų. Padėjau parašiuką nuo pseudo trenerio, nuo pseudo automobilio ir nuo to, kuris kelia pseudo svorius. Laikykis, brolau."

Vėliau D.Niūniava pasidalijo susirašinėjimo iškarpomis su S.Maslobojevu, kuriose buvo kalbama apie kovą ringe. 

„Tu rimtai? – žinutėse stebėjosi Sergejus. – Na, gerai. Skelk tada datą balandžiui. Nusimesiu iki 89 kilogramų. 15 tūkst. statome, nugalėtojas pasiima viską. Nors tiek svėręs esu turbūt būdamas dar 22-ejų, bet dėl tokio šou pasikankinsiu, nieko tokio.“

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su S.Maslobojevu, šis teigė, kad po vaizdo įrašo paviešinimo jokio kontakto su D.Niūniava neturėjo. Pasak, profesionalaus kovotojo, iškarpos yra iš jo ir Rolando Mackevičiaus susirašinėjimo. Vyrai gvildeno idėją, surengti D.Niūniavos ir S.Moslobojevo kovą ringe, nugalėtojas laimėtų 15 tūkst. eurų. S.Maslobojevas tikino, kad ,jei laimėtų šią kovą, visus pinigus paaukotų Rimanto Kaukėno fondui.

D.Niūniavos atsakas

Savo pozicija apie konflktą penktadienį socialiniuose tinkluose pasidalijo ir D. Niūniava, kuris teigė, kad visa tai yra patyčios ir noras jam pakenkti.

„Instagram“ istorijose vyras pasakojo, kad sulaukė ir palaikymo, ir neigiamų reakcijų. „Iš tų, iš kurių sulaukiau neigiamos reakcijos, norėčiau jiems palinkėti visko ko geriausio, ir kad pasiektumėte daugiau, nei aš pasiekiau per savo gyvenimą“, – sakė jis.

„Mano nuomonė yra tokia, kad žmonės, visų pirma, turi gerbti vienas kitą, turi būti abipusė pagarba. Šiuo atveju, kas buvo padaryta, ir kas yra toliau daroma, yra parodymas nepagarbos – taip sporto pasaulyje būti neturi. Žmonės savo santykius turėtų aiškintis arba ringe, arba nesiaiškinti iš viso“, – toliau kalbėjo D. Niūniava.

REKLAMA

Vėliau jis patikslino tai, kuo savo vaizdo įraše abejojo S. Maslobojevas. „Taip pat norėčiau pasakyti, kad aš nesu kovotojas – aš esu treneris. Nuo 2016 metų varžybose nedalyvauju. Mano sportinė karjera, kuri prasidėjo nuo vaikystės, tęsėsi iki 2016 metų“, – sakė jis.

Po to žinomas vyras dar kiek viską patikslino: „Esu kvalifikuotas treneris, turintis sertifikatą ir leidimą treniruoti žmones. Noriu pasakyti tai, jog aš netraumuoju ir neluošinu žmonių. Tas vaizdo įrašas, kuriuo buvo pasidalinta, kaip asmuo smūgiuoja į kriaušę, jis buvo atėjęs pas mane pirmą kartą, ir buvo paprašęs jį nufilmuoti, [kad būtų aišku] kokias klaidas jis daro, kad galėtų pats pamatyti. Po to mes išanalizavome jo klaidas ir jis atlikinėjo judesius tvarkingai.“

Anot D. Niūnavos, vėliau su minėtu asmeniu įvyko konfliktas, tad šis, norėdamas jam pakenkti, nusprendė vaizdo įrašą pateikti klaidingai ir tokiu būdu padaryti Dominykui antireklamą.

Vaizdo įrašo pabaigoje treneris atsakė ir į dažniausiai užduodama klausimą – tai ar įvyks kova tarp jo ir S. Maslobojevo?

„Jei žmogus būtų sutikęs su manimi kovoti, aš į kovą būčiau išėjęs. Tačiau atsirado pilna kitų aplinkybių, ko pasekoje, jis į kovą jau nebegali išeiti, nes jis yra profesionalas, o aš – ne“, – sakė D. Niūniava.


Rašyti komentarą...
.
...
2021-02-27 23:48:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rimtai sporto klubo kortele ir diplomas is Radviliskio turetu but irodymas, kad kazkada buvai profesionalus kovotojas???
Apgailetina...
Atsakyti
-8

1
112
2021-02-28 00:01:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas is to greicio,kai smugiai belekokie skraido,nera technikos. Net nesuprantantis zmogus galetu atskirt,kad ne techniski smugiai. Jis tikrai niekada nieko nelanke,nes cia hujnia o ne smugiai
Atsakyti
-10

N
NebukNiunia
2021-02-27 20:49:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toks koks to apsimelavusio veikejo atsakas? Nelabai aisku is straipsnio
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (59)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų