REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
20
 Sergėjus Maslobojevas su šeima (nuotr. Organizatorių)

Džiugios naujienos pasaulio kikbokso čempiono Sergejaus Maslobojevo-Kuvaldos ir jo žmonos Airinės šeimoje. Pora susilaukė trečios atžalos.

20

Džiugios naujienos pasaulio kikbokso čempiono Sergejaus Maslobojevo-Kuvaldos ir jo žmonos Airinės šeimoje. Pora susilaukė trečios atžalos.

REKLAMA

Šią žinią vyras pranešė socialiniame tinkle.

Feisbuke vyras rašė: „2020.09.24 05:57 Gimė mūsų dukrytė:Raja Maslobojeva (57cm ir 3.77kg) mažytė mergytė kurios mes labai laukėme.

Po dviejų sveikų, gražių, tvirtų, bei išdykusių berniokų – ši princesė yra tarsi Dievo dovana.

Suprantu, kad tėvystės teks mokintis iš naujo. Kad griežtas ir tvirtas būdas turės pasikeisti namuose. Esu dėkingas gyvenimui už tobulai išsipildžiusią svajonę auginti du brolius ir savo mieląją princesę! Ačiū mano mieloji, Airyte, už šią gyvenimo dovaną bei išbandymą. Kartu mes galime viską! Kartu mes visko ir pasieksime! Ačiū Tau labai.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad 2019-ųjų rudenį susilaukė antrojo sūnelio Raon, todėl žinia, apie trečiąją atžalą, šeimą nustebino. Taip pat pora augina sūnų Ramirą.

REKLAMA
REKLAMA

Po ilgametės draugystės Sergėjus ir Airinė susituokė 2019-ųjų balandžio 20-ąją Vilniaus civilinės metrikacijos skyriuje.

Sportininkas atskleidė ir vaikelio lytį: „Laukiame mergytės, kaip ir visada svajojome.“

Anot vyro, jiedu jau išrinko mergytės vardą: „Raja. Ra – saulė, šviesa. Ja – aš.“

REKLAMA

Filmo vertas meilės gimimas

Sergejaus ir jo žmonos pažinties istorija prasidėjo prieš penkiolika metų, bendroje draugų kompanijoje, tačiau draugystės slenkstį jiedu netikėtai peržengė tik prieš septynerius metus, kai per Kalėdas vienas kitą išvydę nesugebėjo net žodžio išspausti.

„Nesupratau kas vyksta, nes pažinojau tą žmogų, bet negalėjau net labas pasakyti, rankų kojų nėra“, – lemtingąją akimirką prisimena Sergejaus žmona Airinė. Pats jis tą momentą prisimena taip, lyg viskas būtų buvę vakar: „Tą akimirką aš jau supratau, kad niekur nebeisiu“. 

REKLAMA
REKLAMA

Ryte kavinėje pabučiavęs Airinės petį paklausė, ar ji pagimdys jam sūnų, žinoma, tokiu klausimu pribloškęs savo būsimą, tuomet dar nieko neįtariančią, žmoną. Po pauzės ji paprastai atsakė – taip. Tą momentą, pasak Sergejaus, buvo nuspręsta, kad ji yra jo žmona, nereikėjo nei žiedų, nei dokumentų.

„Visą laiką tarp mūsų būdavo barjeras – draugiškumo, pagarbos, visada būdavome kaip draugai. Aš pats nesuprantu, kaip tą barjerą peržengiau. O lygiai po metų ji išlaikė savo žodį ir Kūčių vakarą dovanojo man teigiamą testą, netgi du, kad taip, ji man pagimdys“, – dalijosi prisiminimais Sergejus. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Po pirmojo sūnaus gimimo pora nenorėjo delsti ir bandė susilaukti antrojo vaiko, tačiau šis pas jus neskubėjo. Sergejus mano, kad kaltas jo pervargimas, juk sportininkams, ne paslaptis, Lietuvoje nelengva išsilaikyti vien iš komercinių kovų ir treniruočių, reikia dar ir nuolat dirbti. Šis nerimas dėl šeimos išlaikymo, sunkus darbas, treniruotės, pasak laidos svečio, matyt, ir prisidėjo prie to, kad ketverius metus jiems nesisekė susilaukti antrojo vaiko. 

REKLAMA

Vyras neslepia verkęs, kai sužinojo, jog taps tėvu. Slapta pasvajodavęs apie mergaitę, jis vis dėlto padėkojo dievui, sužinojęs, kad šeimoje augs du sūnūs. Mergaitė, neabejoja jis, dar bus, ateityje.

Sergejus buvo šalia gimstant jo vaikams, kartu su šeima jis ir dabar – buitinėje rutinoje, salėje su bokso pirštinėmis, pirtyje ar žvejyboje – tai, kad Sergejus geras tėtis, pastebės ir laidos vedėja, o žiūrovai turės galimybę išvysti, kaip stiprus kovotojas, garsinantis Lietuvos vardą, namuose tampa švelniu ir jautriu vyru, mokančiu pamaitinti naujagimį, persodinti orchidėjas ir mokyti vyresnėlį kikbokso subtilybių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų