Karališkosios šeimos ekspertė M. Moody: kokie tėvai bus Kate ir Williamas?

Auginti vaiką nuolat stebint visuomenei – nelengva užduotis, o užauginti 43-iąjį Anglijos monarchą – dar sudėtingesnė pareiga ir privilegija.

Tačiau pasak karališkosios šeimos ekspertės Marcios Moody, princui Williamui ir jo žmonai Kate skirtingas jų pačių auklėjimas ir asmeninės savybės padės teisingai suformuoti jų tėvystės „stilių“ ir lengviau susidoroti su visais neišvengiamai artėjančiais džiaugsmais ir rūpesčiais.

Knygą „Kate: Biografija“ parašiusi M. Moody specialiai žurnalui „US Weekly“ papasakojo apie Kembridžo kunigaikštį ir kunigaikštienę bei jų tėvus ir ypač apie tai, kokią įtaką būsimojo kūdikio auklėjimui turės velionė princo Williamo motina princesė Diana.

Kalbėdama apie tai, kaip Diana (ji būdama vos 36-erių metų tragiškai žuvo Paryžiuje 1997 m.) paklojo pamatus naujam karališkojo auklėjimo stiliui, M. Moody sakė: „Yra tiek daug dalykų, kuriuos ji iš esmės pakeitė, tai neįtikėtina. Mastas tikrai nepaprastas.“

Išties, princesė Diana siekė, kad jos sūnūs – dabar jau 31 metų Williamas ir 28 Harry's – galėtų džiaugtis kaip įmanoma normalesne vaikyste. Dėl to jie gimė ligoninėje, nuo pat mažens keliavo kartu su savo tėvais bei lankė viešą darželį.

REKLAMA

„Iki tol karališkosios šeimos nariai visuomet gimdavo namuose. Princas Charlesas gimė Bakingamo rūmuose ir buvo tikimasi, kad princas Williamas gims ten pat. Bet Diana norėjo, kad jis gimtų ligoninėje – taip Williamas tapo pirmuoju sosto paveldėtoju, kuris gimė ligoninėje,– aiškino M. Moody. – Diana norėjo, kad jos berniukai bendrautų su kitais vaikais, o ne tik būtų uždaryti rūmuose... Jos vidiniu įsitikinimu, Williamas vieną dieną pradės valdyti šalį, tai bus jo tauta ir dėl to ji norėjo, kad jis pažintų šiuos žmones.“

Diana stengėsi, kad jos sūnūs žinotų daugiau, nei vien kaip gyventi karališkąsias taisykles – ji pasirūpino netgi tuo, kad vaikai paragautų keptų bulvyčių iš „McDonald's“.

„Jie daug daugiau būdavo viešumoje, nei karališkieji vaikai iki tol. Diana juos juos vesdavosi į pramogų parkus, vesdavosi į „McDonald's“, į metro, į Londono autobusus. Jie dažnai išeidavo į miestą ir žmonės kartais net nežinodavo, kas jie tokie“,– pasakojo M. Moody.


Rašyti komentarą...
J
Jota
2013-07-22 18:33:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Džiaugiuosi, jeigu jie su savo kūdikiu nepropaguos homseksualizmo. Sėkmės jiems kovojant už žmonijos dorovę!
Atsakyti
0

a
abejonė
2013-07-22 19:44:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
baikit spamint su tuo moteriškaitės gimdymu. Juk kaip jaustis tūkstančiams kitų ,iš kurių yra tokios,kai nėra iš vis kam pasveikint. Manau,toks triukšmas,išskirtinis dėmesys tikrai neetiškas.Lietuviai tai supranta , ir visa tai labai gerai atsispindi jų komentaruose.Taigi, gerb. geltonspaudžiai - darykit išvadas ,ir laiku.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų