Karalienės Elizabeth II 90-ojo gimtadienio šventėje žibėjo žvaigždės

Britų karalienės Elizabeth II 90-ojo jubiliejaus šventėje sekmadienį dalyvavo tokios žvaigždės kaip Kylie Minogue, Helen Mirren ir Gary Barlow.

Britų monarchės Vindzoro rūmų teritorijoje vykusio renginio svečius džiugino muzikantų ir kariškių pasirodymai, taip pat skaitymai apie svarbiausius jubiliatės gyvenimo momentus.

Prie Kylie Minogue ir Gary Barlow įspūdingame koncerte pasirodymus surengė klasikinės muzikos žvaigždė Katherine Jenkins ir dainininkė Shirley Bassey.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karalienės Elizabeth II 90-ojo gimtadienio šventėje žibėjo žvaigždės

Karalienę jos gimtadienio šventėje lydėjo jos sutuoktinis Edinburgo kunigaikštis, sūnus Charlesas, kuris yra Velso princas, jo sutuoktinė Kornvalio kunigaišktienė Camilla, princas Williamas su sutoktine Kembrido kungigaišktiene Catherine ir princas Harry.

Shirley Bassey atliko savo garsiąją Džeimso Bondo dainą „Diamonds are Forever“, o K.Minogue – 2007 metų savo hitą „I Believe In You“.

Nors karalienė yra gimusi balandžio 21d ieną, jos oficialusis gimtadienis yra švenčiamas birželio mėnesį. Oficalūs jos devyniasdešimtmečiui skirti renginiai taip pat vyks ir kitą mėnesį.

REKLAMA

Šou, kurį stebėjo maždaug 6 tūkstančiai žiūrovų, papuošė ir žirgų paradas, kuriame dalyvavo raiteliai iš įvairių šalių, tarp jų Omano, Čilės, Kanados ir Azerbaidžano.

(44 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karalienės Elizabeth II stiliaus keistenybės nepaliks abejingų

Karalienė, kuri garsėja kaip žirgų mylėtoja, visą savo gyvenimą mielai jodinėja ir pati turi lenktynių žirgų.

Karalienę Elizabeth II taip pat pagerbė aktoriai Helen Mirren ir Damianas Lewisas skaitymais apie istorinius jos gyvenimo momentus.

Šventę vedė britų televizijos vedėjai Anthony McPartlinas bei Declanas Donnelly ir tiesiogiai transliavo britų televizijos kanalas ITV1.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų