Karalienė Elžbieta ll siūlo neįprastą darbą: suma privers išsižioti

Karalienė Elžbieta ll ieško darbuotojo, kuris galės dalyvauti iškilminguose vakarėliuose. Šis darbo pasiūlymas tikras svajonių išsipildymas, ištikimiems karališkosios šeimos gerbėjams.

8

Pranešama, kad karalienė ieško darbuotojo, kuris iškilmingų pobūvių metu bus atsakingas už interjerą.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karalienė Elžbieta ll siūlo neįprastą darbą: suma privers išsižioti

Kas tik nesvajoja bent akies krašteliu pamatyti, kokie gi pobūviai vyksta Bekingemo rūmuose. Skelbiama, kad atrinktasis kandidatas ne tik dalyvaus iškilminguose puotose, tačiau gaus ir ne mažą piniginę sumą.

Remiantis darbo skelbimu Bekingemo rūmų svetainėje, laimėjęs kandidatas bus atsakingas už „plataus interjero ir daiktų asortimento“ priežiūrą.

Be to, laimingasis karališkasis gerbėjas padės palaikyti svetingumą, kuomet priiminės svečius. 

Toks darbas papildys ir piniginę. Laimėjusiam kandidatui bus sumokėta apie 17171 eurų per metus. Jis turės dirbti 30 valandų per savaitę. Tiesa, kuomet karalienė rinks kandidatus, labiausiai atsižvelgs ar turi panašios darbo patirties.


Rašyti komentarą...
D
Dalijana
2019-11-30 11:05:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu ka dabar daryti ,kaip patekti pas ta kariene,as manau ,kad galiu buti pirmoji ir vienintele kandidate,tik atlyginimas,kaip karalienes rumuose galetu but didesnisddd
Atsakyti
0

N
Nieki nuostabaus...
2020-01-25 08:57:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
17171 per metus - 1430 per mėnesį, atskaičiuoji mokesčius... Atlyginimas tikrai nemotyvuoja. Reikalavimsi aukšti. Privalumas cv - darbas jos didenybei... darbas kaip darbas, kur čia išsižioti?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų