naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vargu ar pati Camilla Parker-Bowles jaunystėje galėjo pagalvoti, kad atsitiktinis susitikimas su princu jai taps lemtingu. 

Vargu ar pati Camilla Parker-Bowles jaunystėje galėjo pagalvoti, kad atsitiktinis susitikimas su princu jai taps lemtingu. 

REKLAMA

Camilla Parker-Bowles kilusi iš kilmingos šeimos. Jos tėvas buvo britų armijos majoras, o tarp hercogienės giminaičių yra ir garbingų lordų, ir menininkų.

2005 m. Velso princas vedė savo ilgametę meilę Camilla Parker Bowles. Princo Charleso ir Camilla santuoka buvo keturis dešimtmečius trukusio meilės romano kulminacija, apėmusi Angliją, visą pasaulį ir pačią karalienę Elžbietą II, skelbė vanityfair.com.

Tačiau išgyvenus skyrybas, tragišką princesės Dianos mirtį ir viešą pajuoką, Velso princas ir Kornvalio kunigaikštienė tapo stipri komanda, vedančia Didžiosios Britanijos karališkąją šeimą į ateitį.

Audringų Charleso ir Camillos santykių laiko juosta įrodo, kad kartais karališkoji šeima gauna savo pasakišką pabaigą.

REKLAMA

1970 m.: Kai princas Charlesas ir Camilla pirmą kartą susitiko

Pranešama, kad 1970 m. vasarą 24 metų  Camilla Shand susitiko su 22 metų princu Charlesu per polo rungtynes ​​Didžiajame Vindzoro parke. 

REKLAMA

Tariamai princui Charlesui tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, o pora užmezgė santykius, kuriuos jis apibūdino kaip „palaimintus, taikius ir abipusiai laimingus“.

1973 m.: Camilla ištekėjo už Andrew Parkerio Bowleso

Po daugelio metų Camilla Shand 1973 m. ištekėjo už armijos kavalerijos karininko Andrew Parkerio Bowleso. Jie susilaukė dviejų vaikų: Lauros ir Tomo.

1981 m.: princas Charlesas veda ledi Diana Spencer

1981 m. liepos 29 d. princas Charlesas vedė ledi Dianą Spencer prieš 750 milijonų žmonių televizijos auditoriją. Tačiau, pasak princesės Dianos, vestuvių iškilmės buvo prislopintos, kai likus kelioms dienoms iki vestuvių ji atrado dovaną, kurią princas Charlesas padovanojo Camillai. Tai buvo auksinė apyrankė.

REKLAMA

1986: Charleso ir Camilla romanas atsinaujina

Negalėdami atsiriboti vienas nuo kito, princas Charlesas ir Camilla, kaip pranešama, užmezgė romaną 1986 m. Vėliau princas Charlesas prisipažino, kad apgaudinėjo princesę Dianą, bet tik po to, kai jų santuoka „negrįžtamai iširo“.

1995 ir 1996: Jo ir jos skyrybos

Jos romanas su princu Charlesu, atskleistas pasauliui, Camilla ir Andrew Parker Bowles išsiskyrė 1995 m. Po metų, 1996 m., buvo užbaigtos princo Charleso ir princesės Dianos skyrybos. Camillai šiek tiek palengvėjo nuo ilgus metus trukusio ypatingo visuomenės dėmesio.

REKLAMA
REKLAMA

1999: pora užfiksuota kartu

1999 m. sausį jiedu pagaliau buvo nufotografuoti viešai, kai paliko išeidinėjo iš Camillos sesers Annabel Elliot gimtadienio, kuris vyko Ritz viešbutyje, Londone.

2005: Princo Charleso ir Camilla Parker Bowles vedybos

2005 m. balandžio 9 d.  princas Charlesas ir Camilla susituokė civilinėje ceremonijoje Vindzoro gildijos salėje. Tada santuoka buvo palaiminta Šv. Jurgio koplyčioje. Dalyvavo princas Harry ir princas Williamas. Karalienė Elžbieta II ir princas Philipas nedalyvavo civilinėje ceremonijoje, bet dalyvavo palaiminime.

REKLAMA

2022 m.: Camilla buvo pavadinta būsima karaliene

„Manau, kad Camilla pakeitė Charlesą“, – sausio mėnesį „Vanity Fair“ sakė karališkoji rašytoja Penny Junor.

„Jis su ja laimingesnis nei bet kada anksčiau. Ji suteikia jam pasitikėjimo ir paramą, kurios jam taip labai reikėjo per visą savo gyvenimą“, – pridūrė ji.

Primename, kad eidama 97-uosius metus, mirė Jungtinės Karalystės karalienė Elžbieta II, ketvirtadienį pranešė Bekingemo rūmai. Daugiau nei 50 metų soste išbuvusią karalienę soste pakeis princas Charlesas, kuris šiandien kreipsis į britus.

REKLAMA

Pastaruoju metu vis dažniau pasirodydavo pranešimų apie sustreikavusią karalienės sveikatą, o viskas prasidėjo po jos vyro princo Philipo mirties. Elžbieta II ėmė atšaukinėti svarbius renginius, galiausiai ėmė sklisti žinios, kad ji sunkiai vaikšto ir jai reikalingas vežimėlis.

Britanijos princas Charlesas (nuo šiol – karalius Karolis III, Charlesas III) beveik visą gyvenimą laukė, kada soste pakeis savo motiną, karalienę Elžbietą II, nors jai senstant perėmė vis daugiau jos pareigų ir atsakomybių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų