Kaip šalies garsenybės atrodo su ir be makiažo? GALERIJA

Makiažo kritikai tvirtina, kad nėra nieko gražiau už natūralumą, tačiau kosmetikos pramonė klesti, o moterį, kuri neturi bent jau blakstienų tušo, šiais laikais surasti būtų išties sunku.

80

Grožio tendencijas ir visuomenės požiūrį, kaip turėtų atrodyti moteris, formuoja iš televizoriaus ekranų ir žurnalų viršelių besišypsančios lietuvių garsenybės.

Nuotraukų galerijoje – įžymybės be makiažo ir su juo. Pasitelkus makiažo gudrybes jos atrodo išties stulbinančiai, tačiau daugelis jų gali džiaugtis ir natūraliu grožiu, pasižiūrėkite:

(80 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaip Lietuvos pramogų atstovės atrodo be makiažo?

Į šią galeriją pateko garsiausios šalies moterys: Eglė Straleckaitė, Simona Nainė, Natalija Bunkė, Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė, Irūna Puzaraitė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Katažina Zvonkuvienė, Monika Šedžiuvienė, Skaistė Steikūnaitė, Vita Jakutienė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Monika Šalčiūtė, Neringa Šiaudikytė, Eglija Vaitkevičė, Asta Valentaitė, Viktorija Sutkutė, Kristina Ivanova, Baiba Skurstenė-Serdiukė, Karina Krysko-Skambinė, Monika Linkytė ir Jolanta Leonavičiūtė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų