Kaip įrengti patraukliai butą nuomai?

Vis daugiau žmonių perka du butus, o vieną tiesiog išnuomoja. Šią tendenciją pastebinti interjero dizainerė Donata Liaukevičienė TV3 laidai „5 žvaigždučių būstas“ papasakos, kaip už prieinamą kainą ilgam laikui sutvarkyti butą, kad juo būtų patenkinti nuomininkai.

„Išties dabar labai populiaru investuoti į antrą būstą, kuris būna skirtas nuomai. Kadangi konkurencija būna nemažai, tai žmonės nori, kad jis būtų įrengtas pagal šiuolaikinius geros kokybės standartus. Svarbiausia, kad būstas butų jaukus, patrauklus“, — teigė prekės ženklo „Artiste“ įkūrėja D. Liaukevičiūtė. Anot jos, tinkamai sutvarkytas butas kelia jo nuomos kainą rinkoje. 

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaip įrengti patraukliai būtą nuomai?

Dizainerė pasakoja, jog kurdama būstų interjerus visada maksimaliai įgyvendina kliento norus, renkasi patvarias medžiagas bei stengiasi balansuoti tarp kainos ir kokybės.

„Tai yra investicija, kuri žinoma norima, kad atsipirktų. Žmonės linkę taupyti, bet tai nereiškia, kad jie rinksis pigiausius sprendimus. Kur sutaupyti klientui dažniausiai pataria dizaineris arba darbų vadovas, o iš savo pusės norėčiau patarti turėti daugiau laiko įsirengimui. Labiausiai sutaupysite, kai išieškosite tinkamos kainos, pasilyginsite meistrų siūlomas kainas, kadangi už tą pati sprendimą gali būti skirtingos sumos“, — aukso viduriuko kartu su klientais teigė dažniausiai ieškanti moteris. 

Dizainerės įrengtas butas išsiskiria nestandartine dydžio sala, kuri ne tik atskiria virtuvės ir svetainės zonas, bet ir atleika darbastalio, gaminimo, valgymo ar draugų susitikimo vietos, funkcijas.

Daugiau patarimų kaip stilingai įsirengti nuomojamą būtą rasite vaizdo reportaže.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų