naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dainininkas Egidijus Sipavičius ir jo sūnus Karolis – kaip du vandens lašai. Tačiau ar jiedu taip pat panašūs ir vidumi? Karolis atvirauja, kad augti garsaus tėvo šešėlyje nebuvo paprasta, tačiau tai, kad nepasekė jo pėdomis, jų ryšio nesusilpnino.

Dainininkas Egidijus Sipavičius ir jo sūnus Karolis – kaip du vandens lašai. Tačiau ar jiedu taip pat panašūs ir vidumi? Karolis atvirauja, kad augti garsaus tėvo šešėlyje nebuvo paprasta, tačiau tai, kad nepasekė jo pėdomis, jų ryšio nesusilpnino.

REKLAMA

Vyras neslepia – tėvo muzikos neklauso, tačiau yra jam dėkingas už tai, kad išaugo būtent toks, koks yra – tvirtas, turintis savo nuomonę ir svarbiausias vertybes.

Vengia kalbėti apie žymų tėvą

TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ Karolis prasitarė, kad nemėgsta, kai jį pristato kaip Egidijaus Sipavičiaus sūnų ir pats vengia apie tai kalbėti, tačiau neretai tokios situacijos būna neišvengiamos, nes judviejų panašumas – stulbinantis.

„Nežinau, kada buvo taip, kad manęs nelygintų su tėvu. Dažniausiai stengiuosi nesakyti savo pavardės, kai su kažkuo susipažįstu“, – prasitaria vyras.

REKLAMA

Lyginimas su garsiu tėvu Karolį lydėjo nuo pat vaikystės – buvo metas, kai tai numušė bet kokį ūpą dalyvauti mokyklos renginiuose ar kitose iniciatyvose.

REKLAMA

„Tai ne trukdė, o tiesiog erzino. Tačiau tai būdinga tik žmonėms, kurie manęs nepažįsta. Tie, su kuriais bendrauju, nebelygina. Bet pradžioje taip yra“, – neslėpė Karolis. Tėvas jam pritaria – žinomų žmonių vaikai patiria didelį spaudimą, nes juos iš pradžių vertina pagal tėvus.

„Tie dalykai slegia, ypač vaikus. Žinau, kad su tuo susidūrė visi mano vaikai ir tai nėra labai gerai. Pas mus nėra pagyrimo kultūros – dabar ji atsirado, bet anksčiau nebūdavo“, – sakė E. Sipavičius ir atskleidė, ką teko patirti jo vaikams.

REKLAMA

Tiesa, Karolis juokiasi, kad vaikystėje buvo padykęs vaikas: „Tėvai ir į mokyklą buvo iškviesti, buvau „šposininkas“, vis ką nors prisigalvodavau.“

 Egidijus atviravo, kad yra buvę sūnaus sprendimų, kurių jis nepalaikė, tačiau visada būdavo šalia. Ir, pripažįsta, būdavo neteisus, nepalaikydamas tam tikrų sūnaus siekių.

„Pykau ant Karolio, kai jis buvo dar mokykloje, jis ilgą laiką buvo lyderis, geriausias mokinys, visur užimdavo pirmas vietas ir staiga, jis atėjo pas mane ir pasakė, kad nebenori dalyvauti konkurse. Šiek tiek tada papykau, bet tai buvo jo pasirinkimas, negalėjau jam prieštarauti“, – pasakojo E.Sipavičius. 

REKLAMA
REKLAMA

E. Sipavičius – daugiavaikis tėvas, nenorėjęs, kad jo atžalos taptų muzikantais

„Širdyje aš nenorėjau, kad mano vaikai būtų muzikantai. Aš palaikiau – Akvilė norėjo būti dainininke, leidau jai mokytis pas draugą muzikantą, Karolis norėjo groti gitara – prašom. Bet širdyje nenorėjau, nes tai tikrai nėra lengva duona. Gražu, kai jau esi Olimpe ir į tave šviečia visos kameros, visi pasaulyje tave myli. Tai – gražu. Bet į tą Olimpą papuola tik vienas iš keliasdešimt tūkstančių, o papulti ten žiauriai sunku“, – tikino E. Sipavičius.

REKLAMA

Ne visi Egidijaus gerbėjai žino, kad atlikėjas yra daugiavaikis tėvas, užauginęs tris dukras ir sūnų Karolį. Apie tai, ar lengva būti tėvu ir kokie iššūkiai jo laukė, atlikėjas atvirai papasakos laidos žiūrovams. Nepaisant visų sunkumų, šiandien E. Sipavičius prisimena tik gerus dalykus ir džiaugiasi savo vaikais.

Tėvo ir sūnaus ryšys

Tėvą ir sūnų vienija ne tik panaši išvaizda, bet ir laisvalaikio pomėgiai. Muzika, deja, judviejų nejungia. Anot Karolio, klausą jis turi, tačiau balso – ne, ir pats išsigąsta, kai išgirsta save dainuojant. Keisčiausia tai, kad tėvas iki šiol nėra girdėjęs, kaip dainuoja jo sūnus.

REKLAMA

Šiandien jiedu, nors eina skirtingais gyvenimo keliais, visgi turi ir bendros veiklos. Karolis yra profesionalus operatorius, filmavęs tėvo repeticijas, koncertus, muzikinius klipus.

„Karolis turi puikų kadrų pojūtį ir aš juo pasitikiu. Jis man nesako, ką ir kaip darys, papasakoja man koncepciją ir viską įgyvendina puikiai“, – didžiavosi E.Sipavičius.

Egidijus žiūrovams papasakojo apie tokio bendradarbiavimo niuansus ir rezultatus. Jis neslėpė, kad be galo didžiuojasi ir džiaugiasi sūnumi, nors daug laiko jo auklėjimui jis ir neturėjo. O štai Egidijus, pasak Karolio, buvo geriausias atostogų tėtis, tačiau savaitgaliai būdavo atiduoti scenai.

REKLAMA
REKLAMA

„Tuo metu, kai Karolis būdavo namuose, aš visą laiką dirbdavau. Laisvu laiku mes būdavome ištisai kartu, važiuodavome prie ežero, plaukiodavome valtimi, važinėdavome dviračiais“, – šypteli atlikėjas.

Vandens pramogos Karoliui atvėrė kelią į burlenčių sportą, vyras skina laurus ir ne kartą tapo Lietuvos čempionu. 

Norintys sužinoti, ko Karolis nežinojo apie savo tėvą, su kokiu garsiu aktoriumi jis yra tapatinamas ir kaip jam sekėsi muzikuoti, laidą gali pamatyti straipsnio viršuje. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų