Norite nuspėti, ko tikėtis iš mylimo žmogaus? O gal rūpi sužinoti, kas laukia su naujuoju pažįstamu, kuris jums neabejingas? Pabandykite išsiburti. Kaip tai daryti?

Reikia jūsų ir jo tikslios gimimo datos. Tarkime tai bus: 1968 02 05 ir 1965 11 14. Sudedame: 1+9+6+8+2+5=31 ir 1+9+6+5+1+1+1+4=28. Toliau: 3+1+2+8=14. Jei ši suma nėra nuo 1 iki 9 ir 11 arba 22, dedame toliau: 1+4=5. Nulis yra neskaitomas. Galutinis rezultatas išeina 5. Dabar tokius pat skaičiavimus atlikite su savo gimimo datomis. Tradicinė numerologija remiasi vienuolika skaičių: nuo 1 iki 9 bei 11 ir 22. Kiekvienas skaičius turi savo reikšmę.

Skaičių reikšmės:

1 – stinga abipusio pasitikėjimo ir iniciatyvos. Perspektyva su šiuo žmogumi nepatikima, nes jis ieško trumpalaikio ryšio.

2 – santykių harmonija. Jei jums pavyks pažaboti nevisavertiškumo jausmą, su šiuo žmogumi laukia puiki emocinė ateitis.

3 – nepastovus gyvenimas. Jūsų partnerio ambicijų sąraše nėra tokios moters kaip jūs. Bendraudamas slapčia dairysis į kitas.

4 – patikimas, ramus žmogus. Neabejodama su juo susiekite savo ateitį. Tik turėsite kontroliuoti jo tingumą, polinkį gyventi be rūpesčių.

5 – labai energinga asmenybė. Erzins jo nutrūktgalviškumas ir noras rodyti dėmesį visiems, tik ne jums. Jei to „nepastebėsite“, bendrausite ilgai ir lengvai.

REKLAMA

6 – šeimos ir namų žmogus. Įsimyli vieną kartą ir visam gyvenimui. Tačiau analogiškus reikalavimus kelia ir tavo meilei, todėl niekada neatleis koketavimo.

7 – linkęs į dvasinius dalykus. Vertina rafinuotą bendravimą prie žvakių šviesos. Tačiau gyvensite nuobodžiai, nes jis nelinkęs rizikuoti.

8 – atviras materialistas. Sieks planingai tvarkyti buitį. Tikrai nedovanos gimtadienio proga tūkstančio rožių. Jei ilgitės tėviško vyro, šis žmogus atitiks jūsų slaptą norą.

9 – neribota fantazija. Jei imsitės jį valdyti, pasieksite labai daug. Tačiau tai vyras vaikas. Ilgainiui jums gali nusibosti mamos vaidmuo, tuomet jis išeis pas kitą.

11 – regis, jis apdovanotas fiziniu ir dvasiniu grožiu. Tačiau visą gyvenimą turėsite jį stumti. Ilgainiui jo savimeilė ims dominuoti. Beje, silpnokas jo vyriškas vaisingumas, tad apie vaikučius svajokite neužtikrintai.

22 – racionalus, kuriantis žmogus. Iš gyvenimo ir iš jį supančios aplinkos reikalaus itin daug. Nemokės būti atlaidus. Tačiau daugeliu atveju juo, kaip vyru, galėsite didžiuotis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų