Ką kraujo grupė išduoda apie jūsų svorį: sužinokite, kur slypi didžiausi pavojai?

Kartais net negalėtumėte pagalvoti, kiek daug apie jus gali pasakyti jūsų kraujo grupė. Dažniausiai apie ją susimąstome nebent kai norime tapti kraujo donorais, o daugiau tiesiog nesukame galvos.

44

Nors iš tiesų, kraujo grupė gali atskleisti labai daug dalykų apie žmogų, jo sveikatą, rašoma portale lifter.com. Pavyzdžiui, pagal kraujo grupę galima sužinoti, kurie maisto produktai arba žmogaus gyvenimo įpročiai yra pagrindinė augančio svorio priežastis.

Pateikti mokslininkų nustatyti duomenys galioja daugumai konkrečios kraujo grupės žmonių. Tai nėra absoliutus faktas, tačiau verta atkreipti dėmesį ir gal tai padės pagerinti jūsų gyvenimo kokybę.

(44 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Anoreksija, o tuomet iš karto antsvoris: mergina išgyveno savo asmeninį pragarą

Kas lemia svorio augimą?

Pirmąją kraujo grupę turintiems žmonėms didžiausias priešas yra nereguliari mityba. Būtent tai šios kraujo grupės žmonėms sukelia viršsvorį labiau nei kitoms.

Antrosios kraujo grupės savininkai įprastai stambėja nuo mėsos ir, žinoma, cukraus. Būtent cukrus šios kraujo grupės nešiotojams yra labiau pavojingas nei kitiems.

Trečiąją kraujo grupę turintiems žmonėms reikėtų itin atkreipti dėmesį į keptą maistą ir duoną. Būtent šie produktai šios kraujo grupės atstovams yra didžiausia problema, nes jie yra itin blogai virškinami.

Įdomi mokslininkų išvada ir dėl ketvirtosios kraujo grupės savininkų. Visiems puikiai žinoma, kad norintiems išvengti problemų būtina daug judėti. Tačiau būtent šios kraujo grupės atstovai labiausiai stambėja nuo neveiklumo.

Ką verta vartoti?

Pirmosios kraujo grupės atstovams rekomenduojama valgyti mėsą, žuvį ir daržoves. Jiems patariama vengti pieno produktų, apdoroto maisto ir persivalgymo.

Antrosios kraujo grupės savininkams rekomenduojamas vegetarų mėgstamas maistas, žuvis, vištiena ir jogurtas. Jiems patariama vengti itin aštrių produktų ir, sukluskite, kavos.

Trečiosios kraujo grupės turėtojams rekomenduojami pieno produktai, taip pat žuvis, daržovės ir arbata. Šiems žmonėms derėtų vengti alkoholio ir konservantų.

Ketvirtosios kraujo grupės atstovams rekomenduojami švieži bei ekologiški produktai. Tuo pačiu raginama atsisakyti kepto maisto. Pastarasis tiesiog atima iš jūsų energiją.


Rašyti komentarą...
E
Elvyra
2018-02-25 11:20:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rekomenduoju nepersivalgyt ir judeti.Cia kraujo gr neturi reiksmes.Tikrinkites endokrinine sistema. Mano medziagu apykaita greita ir visa gyvenima esu liekna.Nepersieskit ir judekit.Sekmes.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų