K. Perry elgesys viešumoje privers sunerimti: peržengė visas ribas

Visai neseniai Niujorką sudrebino vienas įspūdingiausių metų renginių – „Met Gala“ pokylis. Jo metu žinomiausi užsienio pramogų atstovai pasaulį nustebino savo netikėtais apdarų pasirinkimais.

54

Tačiau dainininkei Katy Perry lygių vis dėlto nebuvo – ji sugebėjo pranokti net ir pačią save.

(54 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįtikėtini K. Perry įvaizdžiai

Ji jau ne kartą pasirenka itin ekstravagantišką įvaizdį, tačiau jos „Met Gala“ įvaizdis pasiekė kitą lygį. Dainininkė ne tik išsiskyrė iš minios, bet savo drabužiu ir vos nesužalojo savo stilistės.

33 metų dainininkė ant raudonojo kilimo pasirodė vilkėdama įspūdinga suknele, prie kurios buvo pritvirtinti ir nežmoniško dydžio sparnai.

Tiesa, net užkliudžiusi savo stilistę K. Perry neparodė nė lašelio užuojautos ar gailesčio – dainininkė ir toliau stengėsi tobulai pozuoti fotografams. Stilistei neliko nieko kito, kaip tik išsilaikyti ant kojų ir kuo greičiau atsitraukti.

Automobilis, kuriuo atlikėja atvyko į ceremoniją, buvo ne ką mažiau įspūdingas. Tai – senovinis „Rolls Royce“. Žinoma, jis buvo be stogo – kaip kitaip K. Perry sparnai būtų į jį tilpę?

Ne ką mažiau akis traukė ir įdomios atlikėjos pozos ant raudonojo kilimo – tarsi apsimesdama gulbe, K. Perry ne kartą buvo keistai pritūpusi.

 

 

 


Rašyti komentarą...
d
ddd
2018-05-22 15:50:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jukinevičiene, eik pati į kariuomenę.Negrūsk tų ,kurie nenori.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų