rolls-royce

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rolls-royce“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rolls-royce“.

Majamio policija pareigūnų trūkumą sprendžia išradingai: leis vairuoti „Rolls-Royce“

Pareigūnų trūkumas juntamas ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėse Valstijose. Majamio policijos departamentas norėdamas į savo gretas pritraukti daugiau pareigūnų, į pagalbą pasitelkė itin efektyvų įrankį – ištaigingą ir prabangų „Rolls-Royce Ghost“ automobilį.  Jungtinės Valstijos nėra ta šalis, kurioje policijos reikmėms skirtos transporto priemonės būtų išskirtinės ar įdomios.
2024-05-15

Komfortiška tyla automobiliuose: gamintojai vis dažniau pasitelkia ausinėse naudojamą technologiją

Žmonės, ilgą laiką būdami triukšmo apsiaustyje, pavargsta. Tad nenuostabu, kad nuo garso izoliacijos lygio automobilyje tiesiogiai priklauso ir vairuotojo bei keleivių komfortas. Tačiau izoliacinės medžiagos kainuoja nepigiai, o ir prideda automobiliui daug svorio. Norėdami išvengti šių nepageidaujamų dalykų, automobilių gamintojai ėmė eksperimentuoti su triukšmo slopinimo technologija. Tokia, kokią galima rasti aukšto lygio ausinėse.
2023-09-20

„Rolls-Royce“ planuoja panaikinti tūkstančius darbo vietų

Jungtinės Karalystės inžinerijos milžinė „Rolls-Royce Holdings Plc“ parengė veiklos optimizavimo planą, kuris numato tūkstančių darbo vietų naikinimą, skelbia leidinys „The Times“. Pasak jo šaltinių, „Rolls-Royce“ planuoja sujungti trijų padalinių – įrangos civilinei aviacijai, gynybos sektoriui ir energetikai – negamybines funkcijas, dėl to juose gali būti panaikinta dešimtadalis iš maždaug 30 tūkst. darbo vietų.
2023-05-29

„EasyJet“ ir „Rolls-Royce“ sėkmingai išbandė vandeniliu varomą orlaivių variklį

Pigių skrydžių bendrovė „EasyJet“ ir orlaivių variklių gamintoja „Rolls-Royce“ pirmadienį pranešė sėkmingai išbandžiusios vandeniliu varomą orlaivių variklį, kurį pavadino pirmuoju tokiu varikliu pasaulyje, skirtu aviacijai. Žaliasis vandenilis laikomas saugesniu aplinkai nei reaktyvinis kuras.
2022-11-29

Verka Serdiučka pardavė Freddie Mercury priklausiusį „Rolls-Royce“: įspūdingą sumą skirs kilniam tikslui

Lapkričio 5-ąją ukrainiečių dainininkas ir prodiuseris Andrijus Danilko (49 m.), scenoje geriau žinomas kaip Verka Serdiučka, aukcione „Sotheby's“ pardavė legendinį „Rolls-Royce“, priklausiusį britų dainininkui, grupės „Queen“ lyderiui Freddie Mercury (1946-1991), skelbia tsn.ua. Muzikantas automobilį nusipirko prieš devynerius metus už 115 tūkst. svarų sterlingų ir niekada juo net nevažinėjo – visą šį laiką „Rolls-Royce“ buvo Jungtinėje Karalystėje.
2022-11-08

Vienkartinė išmoka pragyvenimui – 2329 eurai: kodėl darbuotojai jos atsisakė?

Prabangių automobilių „Rolls-Royce“ darbuotojams atstovaujanti profsąjunga atmetė įmonės pasiūlymą darbuotojams skirti 2 tūkst. svarų sterlingų (maždaug 2 329 eurų) vienkartinę išmoką, kuri padėtų susidoroti su didėjančiomis pragyvenimo išlaidomis, rašo portalas BBC. Iš 14 tūkst. „Rolls-Royce“ darbuotojų, kuriems ši išmoka galėjo būti skirta, 11 tūkst. priklauso profesinei sąjungai.
2022-06-26

Baras ant ratų – „Rolls-Royce“ ir vėl stebina prabanga

Pasiilgote iškylų gamtoje? Tačiau orai kol kas nelepina? Prabangius automobilius gaminanti „Rolls-Royce" siūlo naują ypatingą savo gaminį. Žydros spalvos automobilyje – viskas ko tik gali prireikti: šaldytuvas šampanui, sulankstomos kėdės ir netgi – įmontuotas skėtis. Tiesa, automobilio kainos gamintojai neatskleidžia. O ir parduoti ketina ne bet kam. „Tai turbūt įmantriausias automobilis žmonijos istorijoje.
2021-05-31

Prieš 110 metų susitiko „Rolls-Royce“ įkūrėjai

Prieš 110 metų, 1904 metų gegužės 4-ą dieną, susitiko du britai - Charles Rolls ir Henry Royce. Po trumpo pokalbio vyrai sukirto rankomis ir sutarė pradėti, kaip jie patys tai įvardino, pačių geriausių pasaulio automobilių gamybą.
2014-05-02

„Rolls-Royce“ visureigio ateitis jau aiškesnė

Leidinys „Autocar“ remdamasis savo šaltiniais Gudvude tikina, kad „Rolls-Royce“ visureigis bus.
2014-01-13

„Rolls-Royce Phantom“ švenčia 11-tą gimtadienį

Vienas iš pačių monumentaliausių pasaulio automobilių ir prabangos simbolių, britiškai-vokiškas sedanas „Rolls-Royce Phantom“ švenčia 11 metų gamybos sukaktį.
2014-01-06
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų