K. Kardashian patekti į „Met Ball 2012“ sutrukdė A. Wintour neapykanta jai

Niekam ne paslaptis, kad bulvaro karalienė Kim Kardashian, norėdama turėti tokį pribloškiantį kūną, laikosi itin griežtų dietų, daug sportuoja. Tad apsitempti jį gundančia suknele naujoji Kanye Westo draugė tikrai nepraleistų progos. Visi Kim fanai buvo labai nustebinti, kai neišvydo realybės šou žvaigždės ant randonojo „Met Ball 2012“ kilimo, kur buvo puiki proga pademonstruoti savo tobulą figūrą, naująją meilę ir pasifotografuoti.

Kol tokios žvaigždės, kaip Gwyneth Paltrow, Heidi Klum, Emma Stone, Rihanna maudėsi fotoaparatų blyksčių šviesoje, Kim Kardashian buvo užsiėmusi savo socialinio tinklo reikalais. Moteris rašė, kad nekantrauja pamatyti Niujorko madas, o kitą dieną po minėto renginio garsenybė paskelbė, kurios, jos nuomone, žvaigždės atrodė geriausiai.

Bet pasak patikimų šaltinių, Kim PATEKTI į prabangų vakarą su ryškiausiomis žvaigždėmis sutrukdė amerikietiškojo „Vogue“ redaktorė Anna Wintour. Rodis, kad griežtoji redaktorė nėra bulvaro žvaigždės gerbėja ir užtvėrė jai visus kelius patekti į renginį.

REKLAMA

Anna Wintour (nuotr. SCANPIX)Anna Wintour (nuotr. SCANPIX)

Pasak RadarOnline.com šaltinių, A. Wintour nekenčia K. Kardashian: „Anna nekenčia Kim. Kodėl ji turėtų būti pakviesta į renginį? Čia pasirodo didžiausios pasaulio žvaigždės ir Kim yra tikrai ne prie ko.“

Netikėta buvo ne tik tai, kad Kim negavo pakvietimo į renginį. Jame pasirodė jos širdies draugas reperis K. Westas. Nors vyras yra itakinga persona pramogų pasaulyje, tačiau net ir tai nepadėjo pelnyti „Vogue“ redaktorės prielankumo Kim.

Kanye West (nuotr. SCANPIX)Kanye West (nuotr. SCANPIX)

„Bilietas į šį renginį kainuoja 25 tūkst. JAV dolerių, bet Kim negali jo nusipirkti dėl to, kad Anna tiesiog nenori jos čia matyti. Kol Anna valdžioje, niekada nematysite Kim žurnale – taip nutiktų tik per jos lavoną,“ - pasakojo šaltinis.

Kim Kardashian (nuotr. SCANPIX)Nors Kim Kardashian yra tikra vakarėlių liūtė, panašu, kad ne visur yra pageidaujama (nuotr. SCANPIX)

Vakaro svečiai galerijoje:


Rašyti komentarą...
:
:D
2012-05-09 20:42:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo pasiziurejus i KARDASIKNE iskarto matosi,kad ji sporto sales ir dietu auka!!!
Atsakyti
0

:
:)
2012-05-10 11:19:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu tai saunuole, atrodo tobulai :)
Atsakyti
0

M
Marina
2012-05-10 16:45:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada gi pagaliau: a) Balsas.lt pradės rašyt be klaidų ir b) rašydamas apie tokius dalykus kaip šis renginys, nepatingės įvardinti žmones, o ne rašys "svečiai". Adrien Brody, Brooke Shields, Mark Ruffalo ir t.t. tikrai ne šiaip sau eiliniai bevardžiai svečiai. P.S. Ta mergina tarp C. Diaz ir J.Albos nuotraukų tikrai ne Karolina Kurkova, o Anja Rubik.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų