K. Kaikarienė savo dukrai surengė gimtadienio šventę su Helovino makiažais ir daugybe moliūgų

Švenčiant renginių organizatorės Kristinos Kaikarienės ir plastikos chirurgo Vyginto Kaikario dukters Kristės aštuonioliktąjį gimtadienį neapsieita be Helovino temos. Spalio 27-ąją gimusi mergina pasiūlė draugams ne tik dėvėti teminius drabužius, bet ir „pasipuošti“ specialiu makiažu.

Pasirengimas K. Kaikarytės gimtadieniui prasidėjo prieš kelias savaites, kai jubiliatės mama iš vieno Pakaunės ūkio namo parvežė daugiau nei pusšimtį moliūgų. Įvairių formų daržoves reikėjo išpjaustyti ir suteikti joms „helovinišką“ išvaizdą. Per gimtadienį moliūgai buvo panaudoti ir kaip dekoracijos, ir kaip indai maistui.

Kol K. Kaikarienė ir jos partnerė Aida Januškevičienė rengėsi šventei ir puošė „PuntoJazz Palėpę“ teminėmis dekoracijomis, K. Kaikarytei grožio meistrai darė norimą dailios raganaitės šukuoseną. Veidą šikšnosparniais ir rūką primenančiu grimu papuošė dailininkė, vizažistė Rasa Staskonytė.

Jūreiviai, kaliniai, gelbėtojai, supermenai, velniukės, damos, malvinos, kunigai, vienuoliai ir kiti kraupiosios nakties personažai į šventės vietą Kaune ėmė plūsti 19 valandą.

REKLAMA

Svečius pasitiko ne tik pati jubiliatė, bet ir makiažus pagal kataloge išsirinktus pavyzdžius atlikę „Švenčių miesto“ specialistai ir „Radistai“ Rolandas Mackevičius bei Jonas Nainys. Pastarieji džiugino ir stebino ne tik populiariais muzikiniais „setais“, bet ir įvairiais žaidimais.

Šventę vainikavo raganos kepurės tortas.

„Man patinka Helovinas. Tik Lietuvoje jis nelabai švenčiamas. Norėčiau tą dieną nuvykti į Ameriką vien tam, kad galėčiau eiti pas kaimynus ir sakyti – „Saldainis arba pokštas!“ – su šypsena tvirtino aštuoniolikos sulaukusi S. Dariaus ir S. Girėno mokyklos dvyliktokė K. Kaikarytė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų