K. Ivanova: per Kalėdas kepu nerealius obuolių pyragus

Penktadienį sostinėje „Išsipildymo akcijos“ pristatyme dalyvavusi atlikėja Kristina Ivanova prasitarė, kad labai laukia Šv. Kalėdų. Mergina dieviną jausmą, kada visus gali pavaišinti savo keptu pyragu ir kitomis vaišėmis. Ji taip pat nekantrauja susitikti su globos namų vaikais, kuriuos  nudžiugins dovanomis.

Kalėdos man yra šventas laikas, kada visi tampa geresni, dėl to džiaugiuosi, kad dalyvausiu šioje akcijoje. Aplankysiu Klaipėdos vaikų namus. Tas laikas man gražus, ramus, kvepiantis mandarinais ir obuoliais“, – šypsojosi K. Ivanova.

Dainininkė entuziastingai pasakojo, kad turi savo išskirtinį obuolių pyragą, kurį kepa artimiausiems bičiuliams. Tokio skanėsto, pasak merginos, negalima rasti jokioje kavinėje ar prekybos centre.

„Jis su kondensuotu pienu, gardus labai. Dar kepu  šiaip obuolius orkaitėje“, – portalui Balsas.lt kalbėjo buvusi „Šok su manimi“ dalyvė.

Tiesa, mergina neslėpė apmaudo, kad dėl sveikatos problemų turėjo palikti projektą. Ji gavo daug gerbėjų laiškų, palaikymo, kuris praskaidrino nuotaiką.

„Pirmą savaitę buvo labai keista nevaikščioti į repeticijas, daug miegojau, aplankiau senelius, leidau laiką su sūnėnu, dar pradėjau svajoti apie Kalėdas“, – kalbėjo šventėms besiruošianti dainininkė.


Rašyti komentarą...
"
"Kepu"
2011-11-04 14:08:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Kepu nerealius obuolių pyragus" ? Išvertus į lietuvių kalbą skambėtų taip: Kepu netikrus obuolių pyragus :)
Atsakyti
0

l
llina
2011-11-04 14:46:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
gal ir kepa bet idomu kas juos valgo :D
Atsakyti
0

l
llina
2011-11-04 14:53:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
gal ir kepa bet idomu kas juos valgo :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų