K. Ivanova: einu iš proto dėl karamelės

Grupės Yva narė ir nauja projekto „Šok su manimi“ dalyvė Kristina Ivanova scenoje nėra naujokė. Tačiau šeštadienį laidos metu ji neslėpė jaudulio. Jos teigimu, šokti su partneriu tai ne tas pats, kas dainuoti.

„Scenoje jaučiuosi kaip žuvis vandenyje, tačiau šiandien turėjau mažiau negu dvi minutes persirengti ir demonstruoti su parneriu savo pasirodymą“, - portalui Balsas.lt pasakojo atlikėja.

Ji iš tų, kurios mėgsta girdėti kritiką ir ramiai ją priima. Tačiau šeštadienį komisijos nariai kaip reikiant įsijautė ir kalbėjo apie merginos svorį. Choreografas Jurijus Smoriginas ragino K. Ivanovą daugiau valgyti ir atkreipti dėmesį į tai, kad gauna tokias dovanas: jam užkliuvo atlikėjos kolegių padovanota  sausų dribsnių pakuotė. Ją Kristinai draugės įteikė po dalyvės pasirodymo.

„Visi galvoja, kad ši dovana dėl to, kad valgyčiau daugiau. Iš tiesų, ji viso labo simbolika. Mane anksčiau vadino dribsniu“, - atvirai kalbėjo Kristina. Ji taip pat minėjo, kad pati mityba  labai rūpinasi: valgo penkis kartus per dieną ir tik suderintą maistą.

REKLAMA

Kristina Ivanova (nuotr. Fotodiena.lt/Dimitrijaus Radlinsko)Kristina Ivanova (nuotr. Fotodiena.lt/Dimitrijaus Radlinsko)

Savo dieną paprastai ji pradeda nuo sitprios juodos kavos, itin saldaus sūrėlio ir vaflio, aplieto karamele. Pastarąją atlikėja vadino vienu iš gyvenimo malonumų.

„Valgau ir saldumynus, valgau viską. Tačiau pamatę liekną mergina daug kas linkę vadinti ją anoreksike,net nepaklausę, kodėl ji taip atrodo“ - tvirtino „Šok su manimi“ dalyvė, kuri  yra visiškai patenkinta savo svoriu ir išvaizda.


Rašyti komentarą...
n
nieko jaujo
2011-09-03 22:52:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar vienos distrofikes paistalai ka megsta, kiek "ryja".... Akivaizdu, kad salotos lapas nusausintas jos dienos norma.
Atsakyti
0

t
t
2011-09-04 07:52:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
slykstyne kazkur tai pamaciau
Atsakyti
0

A
2011-09-04 15:00:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu būtų sužinoti, kas čia rašo tokius komentarus? Nenustebčiau, kad eiliniai Lietuvos pavyduoliai, kurie patys norėtų, tačiau nesugeba bei neturi valios pradėti su saiku ir sveikai maitintis, kas lemia ne tik gražią išvaizdą, figūrą, bet taip pat ir gerą sveikatą. Ak... apmaudu daros tokių ,,tamsuolių" paklausius. Patarčiau ne kvailus komentarus rašyti, o daugiau knygų paskaityti, gal padėtų ... O pati K. Ivanova yra šaunuolė, gražiai atrodo mergina ir nėra čia ko kabinėtis :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų