K. Ivanova apie „ŠarkA“ : „Pop Ladies“ yra tiesiog gražios, o mes – nebijome išsiskirti

„Norėčiau pataisyti, kad tai ne merginų grupė, o projektas, kuriame gali keistis nariai“, - pokalbį pradeda „ŠarkA“ narė Kristina Ivanova. Taip pradedame pokalbį apie merginos vasarą, dainavimą ir besitęsiantį darbymetį.

Darbų gausybė

Ši vasara K. Ivanovai tikras darbymetis: mergina apsigynė magistro darbą, su projektu „ŠarkA“ turi du koncertinius turus, o taip pat mielai koncertuoja ir privačiuose renginiuose. Neseniai duris atvėręs Kristinos grožio salonas nelieka nuošaly – mergina rūpinasi jo veikla, stengiasi, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas. „Ši vasara mums naujų vėjų metas. Važinėjame po skirtingus Lietuvos miestus, stebime, kokie žmonių lūkesčiai, ką jie tikisi, nori matyti“, - pasakojo K. Ivanova.

Kuo skiriasi nuo kitų grupių?

Šiuo metu merginų grupės dygsta it grybai po lietaus – daugybė merginų nori išgarsėti, patekti ant žurnalų viršelių, maudytis populiarumo spinduliuose ir iš to, žinoma, užsidirbti lengvų pinigų. Kuo gi „ŠarkA“ skiriasi nuo kitų dainuojančių merginų? Išgirdusi tokį klausimą, K. Ivanova nedvejodama atsakė, kad būtent laisvė būti ant scenos tokiom, kokiomis jos nori ir yra tai, kuo jos išsiskiria iš kitų: „Mes neribojame savęs. Mūsų projekte nebūtinai turi būti trys merginos. Tai gali būti ir vaikinai, į sceną gali įžengti būrys merginų, gali pasirodyti Gintarė (red. p. Gintarė Valaitytė) su būriu vaikinų. Mes leidžiame sau improvizuoti ir tikrai dar pateiksime naujovių. Džiaugiuosi, kad yra įvairių merginų grupių, bet aš manau, kad mes esame šiek tiek kitokios, neapsiribojame šablonais. Mes norime kurti, ieškoti savęs, nes dar tikrai neatradome.“

REKLAMA

„ŠarkA“ (nuotr. Fotodiena.lt/Dmitrijaus Radlinsko)„ŠarkA“ (nuotr. Fotodiena.lt/Dmitrijaus Radlinsko)

Įmantri apranga – neatsiejama

Įžengusios į sceną „ŠarkA“ merginos dažniausiai nustebina savo įmantria apranga. Keistai raštuoti audiniai, suderinti su mėlynomis lūpomis, celofaniniais sijonais – tikrai ne kiekvienos taip drįstų išeiti į sceną. O kur trumputės suknelės, demonstruojami moteriški privalumai ir seksualus makiažas? Tačiau K. Ivanova turi gana griežtą požiūrį: „Mums atsibodo būti gražioms. Mes leidžiame sau būti įdomiomis, įžūliomis, o kartais tiesiog lengvabūdiškomis. Mes leidžiame sau išeiti su mėlynomis lūpomis, su išpieštais antakiais arba visai be jų, su įdomiomis šukuosenomis, improvizuojame su muzika.“


Rašyti komentarą...
k
kkkkkkkkkkkkkkkk
2012-07-24 15:19:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikas , jeigu tu gavai šį laišką , vadinasi tau nusišypsojo sėkmė.Šis. laiškas buvo parašytas pagal Izraelio išmintį sakoma : Gali nusipirkti. moterį , bet ne jos meilę , gali nusipirkti namą , bet ne jo židinį , gali nusipirkti draugą , be...t ne draugystę.Šis laiškas keliauja per. pasaulį nuo 1997 metų ir neša žmonėms sėkmę.Keli pavyzdžiai.: Ponas. Dirkas iš Vokietijos 2003 Gavo šį laišką El. paštu , perskaites jis. nekreipė į jį dėmesio. Po 6 Dienų , jis buvo išmestas iš darbo už. avariją kurę jis sukėlė ir nutrenkė 3 žmones.Už tai sėdo į. kalėjimą.Ponas Enfeske G. 2004 metais gavo šį laišką , perskaites padarė. kopijas ir išsiuntė. Po 2 Dienų jis laimėjo 5 tūkstančius eurų.Ponas. Henloginas iš Pietų amerikosgavo šį laišką ir padarė pusę kopijų , po 5. dienų jis sužinoju , kad loterijoje išlošė 50 JAV dolerių bei Automobilį. dovanų.Pone A. Smiter gavo šį laišką į pašto dėžutę , kadangi ji buvo. senyvo amžiaus , į tai dėmesio nekreipė.Po 1 mėn. ji rasta negyva savo. lovojė , mirė nuo širdies smūgio.Pone iš Rumunijos gavo šį laišką , kadangi ji buvo katik baigus studijas , padarė 20 kopijų ir už dviejų. dienų gavo butą. ( Šie žmonės buvo prirašyti žmogaus , kuris sukūrė šį. laiško , ir kiekvienu kartu kaip jis gauna, prideda po vieną istoriją iš. 20 Galimų ( Jos ne išgalvotos ) Šis laiškas perdarytas paskutinį kartą. buvo 2005-01-26 21:19 val. Dabar šis laiškas atkeliauja pas tave , skaityk šiuos skaičius ir greitai sugalvok norą. 9 ;6 ;4. Sugalvojes norą , padaryk 20 kopijų ir išsiūskbetkam betkokiu būdų.
Atsakyti
0

E
Emma
2012-07-24 17:30:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šarkos jūs Šarkos gal plasnokit į kitą šalį ir ten savo cirkus su idiotiškais kostiumais darykit ;)
Atsakyti
0

a
a
2012-07-26 09:22:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
apgailėtina ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų