Justino Bieberio gerbėjai pakraupę: išpildė savo grasinimą

Skandalingasis atlikėjas Justinas Bieberis vėl įsivėlė į didžiulę dramą. Socialiniame tinkle „Instagram“ savo ir naujosios mylimosios nuotraukas kėlęs dainininkas susipyko su gerbėjais.

22

Daugelyje nuotraukų su modeliu Sofia Richie pozuojantis muzikantas pastebėjo ne tik gražius, bet ir įžeidžiančius komentarus. Internautai rėžė iš peties aptarinėdami modelio išvaizdą, įžeidinėjo ar net dergėsi necenzūriniais žodžiais.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justino Bieberio fanams neįtiko jo draugė – atlikėjas įsiuto ir pagrasino

„Žadu padaryti savo profilį privačiu, jei nesiliausite lieti neapykantos, tai darosi nebevaldoma. Jei jūs esate mano gerbėjai, jūs neturėtumėte būti blogi tiems, kurie man patinka“, - savo anketoje rašė pop atlikėjas.

Į diskusiją įsivėlė ir buvusi Justino Bieberio mylimoji Selena Gomez. Ji komentaruose pasiūlė Justinui nekelti nuotraukų ir „savo meilę pasilikti tik sau“. Tad Justinas nepagailėjo aršių žodelių ir apkaltino Selena neištikimybe. Po šio konflikto Justinas išpildė ir savo pažadą – ištrynė savo „Instagram“ puslapį.

Čia jis turėjo beveik milijoną sekėjų, tad toks žingsnis labai nustebino. Visgi atlikėjo vadybininkai mano, kad Justinas greitu metu vėl atnaujins puslapį.

 

 


Rašyti komentarą...
D
Dovilė
2016-08-16 14:07:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Straipsnis meluoja, arba žurnalistas nemoka anglų kalbos, Justin apkaltino selena kad naudojosi jo populiarumu o ji priminė jam kad tai ne ji buvo neištikima daug kartų. Taigi justinas miegojo su visom
Atsakyti
0

.
...
2016-08-16 19:06:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
What?? Milijona sekėjų??! Jūs gal nespankit, jis turėjo daugiau nei 70 milijonu sekėjų
Atsakyti
0

.
...
2016-08-16 19:07:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
What?? Milijona sekėjų??! Jūs gal nespankit, jis turėjo daugiau nei 70 milijonu sekėjų :DDD
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų