Justinas Jarutis ir Jessica Shy pristato kūrinį apie meilę paskutinę vasaros dieną

Justinas Jarutis ir Jessica Shy pristato naujausią bendrą kūrinį „Rugpjūtis“, kurį dovanoja savo gerbėjams kartu su nuotaikingu vaizdo klipu. 

Daina, sukurta įrašų sesijoje dar šią žiemą, pirmą sykį gerbėjams buvo pristatyta socialiniuose tinkluose ir susilaukė šimtų tūkstančių peržiūrų bei gausybės raginimų ją išleisti oficialiai. Pirmąjai meilei skirtą singlą duetas atliko gyvai koncertuose Šv. Kotrynos bažnyčioje, į kuriuos bilietai buvo iššluoti per parą ir sulaukė dar didesnio klausytojų palaikymo.

„Dainos idėja kilo iš Justino pasakojimų apie savo vasaros meilę – dailią prancūzaitę, kurią jis kažkada paauglystėje įsimylėjo rugpjūčio mėnesį“, – atskleidžia Jessica. „Rugpjūčio žvaigždėtas dangus, šiltas oras ir saulėlydžiai yra tiesiog užburiantys. Visi kažkada turėjome savo vasaros simpatiją, su kuria teko atsisveikinti“, – dalinasi Justinas Jarutis. Spontaniškas ir linksmas vaizdo klipas buvo nufilmuotas Jessica Shy kaime, kuriame ji praleido savo vaikystės vasaras, o prie klipo filmavimo prodiuserinės komandos prisidėjo net atlikėjos senelis.

REKLAMA

Justinas Jarutis ir Jessica Shy savo kūrybos mylėtojams pažada, kad tai ne paskutinis jų bendras darbas. 

Atlikėjai „Rugpjūtį“ kartu pirmus kartus atliks Justino Jaručio gyvo garso koncerte, liepos 13 dieną Lukiškių Kalėjimo 2.0 scenoje ir Jessicos Shy koncerte su gyvo garso grupe Vilniuje, Vingio Botanikos Sode, liepos 14 dieną. Atlikėjai mėgsta stebinti vienas kito publiką netikėtais pasirodymais, todėl šiuos sostinės koncertus ypatingai verta aplankyti!


Rašyti komentarą...
k
kristupas
2021-07-10 08:54:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
puiku
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų