Justinas Jankevičius: mums svarbiausia gyvenime yra „neapsigaidinti“ (Galerija)

„Aš esu Justinas Jankevičius ir pragyvenimui užsidirbu juokdamasis iš žmonių. Man patinka žmones išvesti iš kantrybės. Bet jie to verti. Mes, lietuviai, esame keista tauta ir, man atrodo, kad turime tik dvi emocijas, nes mums svarbiausai gyvenime neapsigaidinti“, - šį trečiadienio vakarą, 19:30 TV3 televizijos eteryje, parodijų šou „Pakartok“ specialioje laidoje šmaikštaus humoristas.

76

„Kartais, nuvažiavęs į Didžiąją Britaniją, supranti, kad nėra visai blogai ta emigracija. Visi mano klasiokai, kuriems mokytojos sakė, kad „Jūs sėdėsite kalėjime!“, sėdi ar dirba Didžiojoj Britanijoj, tik aš vienas Lietuvoje likau. Emigracija dabar yra kaip tremtis, visi esame to paliesti“, - nesustodamas juokaus Justinas Jankevičius. 

(76 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: šmaikščiausios parodijų šou „Pakartok“ akimirkos

Specialioje „Pakartok“ laidoje visi šeši šou dalyviai, tarp kurių ir komisijos ir TV3 žiūrovų simpatijas pavergusi projekto laimėtoja – aktorė Aušra Štukytė, atskleis, kaip jie jautėsi projekte, koks buvo jų kelias, emocijos ir išgyvenimai. Žiūrovų laukia geriausi „Pakartok!“ momentai, įsimintiniausios parodijos ir juokingiausi kadrai, kuriuose – Ramūnas Rudokas, Ramūnas Šimukauskas, Vitalijus Cololo, Rasa Marazaitė, Kirilas Glušajevas ir Aušra Štukytė.

REKLAMA

Jiems viso projekto metu teko parodijuoti šalies ir užsienio įžymybes (Marijų Mikutavičių, Samą, Mildą Bartašiūnaitę, Tiną Turner), politikus (Loretą Graužinienę, Algirdą Butkevičių, Aleksandrą Lukašenką ir kt.), filmų „Kaukė“, „Šrekas“, „Ledynmetis“ herojus... Šįvakar ypatingas vaidmuo patikėtas šou vedėjui Justinui Jankevičiui – žiūrovams jis dovanos savo stand up pasirodymus, pasakos pokštus ir gardžiai juokaus. Tai, kaip iki šiol Justinas pokštaudavo „Pakartok!“ užkuliuose, bus ištraukta į dienos šviesą ir privers nusikvatoti ne vieną žiūrovą.

 


Rašyti komentarą...
j
jojo
2015-05-27 22:38:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
tas pats kalba
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų