Jurgita Krivickienė susilaukė sūnaus: vaikas gimė gerokai per anksti

Penktadienį televizijos laidų vedėjas Kristupas Krivickas paskelbė puikių žinių. Jo žmona Jurgita susilaukė sūnelio. Ketvirtadienio naktį vaikas gimė netikėtai – praėjus tik 27 nėštumo savaitėms.

17

„Ir džiaugsme, ir skausme...vakar, gegužės 26-ąją dieną, 21 valandą 45 minutės, Kauno klinikose mano žmona Jurgita pagimdė mūsų sūnų Augustą Krivicką.

 

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jurgita Krivickienė susilaukė sūnaus: vaikas gimė per anksti

Vaikelis pasiprašė į mūsų pasaulį gerokai anksčiau numatyto laiko...Tad gimė neišnešiotas (27 savaitė) sverdamas vos 1350 g. Jurgita ir sūnus jaučiasi gerai...Žinoma, kiek tai yra įmanoma tokiomis aplinkybėmis. Šiuo metu mūsų sūnui yra teikiama intensyvi, visapusiška pagalba ir, žinoma, mes, kartu su Kauno klinikų gydytojais tikimės geriausio!

Mieli kolegos žurnalistai, kol kas leiskite susikaupti ir ramiai pabūti su šeima, o jeigu duos Dievas - situacija stabilizuosis ir pagerės, po poros savaičių aš mielai atsakysiu į visus, su šia mūsų šeimai itin skausminga situacija susijusius jūsų klausimus. Sakau AČIŪ visiems, kurie palaiko. AČIŪ itin rūpestingam ir profesionaliam Kauno klinikų personalui,

REKLAMA

AČIŪ Kauno policijos pareigūnams, kurie padėjo skubant į ligoninę. Tikime, kad ši, taip dramatiškai prasidėjusi, mūsų naujojo šeimos nario, sūnelio Augusto Krivicko gyvenimo kelionė, padedant gydytojų atidumui ir šeimos meilės ir tikėjimo galiai, sėkmingai įsibėgės, jis užaugs sveikas, stiprus ir taps geru, protingu ir laimingu žmogumi. Mylim tave, sūnau! Laikykis!“ – „Facebook“ skelbė vyras.

Tris dukras – Atėnę (11 m.), Eladą (8 m.) ir Faustą (5 m.) – auginanti pora ketvirtosios atžalos susilaukti tikėjosi vasaros pabaigoje.

Žurnalistas K. Krivickas mylimąją Jurgitą vedė 2003 metų gruodžio 26 dieną. 


Rašyti komentarą...
D
Diana
2016-05-27 18:23:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laimes siai seimai. Stiprybes mazyliui ir teveliams.
Atsakyti
0

b
brone
2016-05-28 12:42:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
labaimyliu jususeima melsiuo s kad augustukas sveiktu viskas busgerai
Atsakyti
0

z
zene
2016-11-01 17:58:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jurgita,esate nuostabiausia moteris
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų