Jurgis Didžiulis paviešino intymią nuotrauką – jis ir jo žmona Erica nuogi

„Eurovizijos“ finalas jau čia pat. Atlikėjų galvose – jaudulys ir noras nugalėti, tačiau galutinis sprendimas – jūsų rankose. Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas – tai paskutinė proga palaikyti favoritus.

18

Panašu, kad Jurgis Didžiulis turi akivaizdžią favoritę – savo žmoną Ericą. Norėdamas įrodyti šį faktą vyras pasidalino jųdviejų nuotrauka, kurioje jie nuogi.

„Atviras paprastumas visada rizikingas. Bet tik jo dėka galima patirti kažką autentiško. ‪#‎LeadingMeHome‬ yra tikra daina, atspindinti visą Ericos esmę bei filosofiją – „Padaryta su Meile“. Tikiu šia daina Eurovizijoje. Ir palaikau Ericą „petys į petį“, - nuotrauką komentavo „Eurovizijos“ atrankos finalininkės vyras.

Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dėl pergalės ir galimybės atstovauti Lietuvą didžiojoje „Eurovizijoje“ kovoja Erica Jennings, Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Ieva Zasimauskaitė, Ruslanas Kirilkinas ir Donatas Montvydas.

Finale likę atlikėjai stengiasi atiduoti visas savo jėgas ir iškovoti pagrindinį prizą – dalyvauti „Eurovizijos“ dainų konkurse Stokholme. Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas – jau šiandien.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas – tai paskutinė proga palaikyti favoritus


Rašyti komentarą...
O
Ona
2016-03-12 13:00:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reklama dėl eurovizijos?
Atsakyti
-6

K
KOSTAS
2016-03-12 15:48:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
MAN TAI LABAI NEPATINKA NEBALSUOSIU.
Atsakyti
-1

J
JJJ
2016-03-13 14:36:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Petys į petį-šikna į šikną" ? Nelabai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų