Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
7
Juozas Statkevičius su mama (tv3.lt koliažas)

Dizaineris Juozas Statkevičius turi armiją gerbėjų ne tik Lietuvoje, tačiau ir už jos ribų. Tiesa, jo ištikimiausia gerbėja bei kritikė yra mama Vanda Statkevičienė. 

7

Dizaineris Juozas Statkevičius turi armiją gerbėjų ne tik Lietuvoje, tačiau ir už jos ribų. Tiesa, jo ištikimiausia gerbėja bei kritikė yra mama Vanda Statkevičienė. 

V. Statkevičienė neslėpė, jog Juozas nuo pat mažų dienų buvo talentingas bei meninės sielos žmogus.

Vanda Statkevičienė gali išdidžiai pasakyti, jog užaugino tokią talentingą bei žinomą asmenybę. Tiesa, moteris sau nuopelnų neprisiima ir vadina jį „Dievo dovana“.  

„Auginau jį kaip ir visos mamos. Atrodo, kad normaliai augo. Užaugo prižiūrėtas ir niekur nepalikau. Niekada neišvažiuodavau ir jo nepalikdavau. Auginau kaip visi, bet manau, kad tai yra Dievo dovana. Nuo mažens jis prašydavo, kad nupirkčiau lėlę ir ją apsiūdavo. Nuo mažens pastebėjau jo gabumus“, – prisiminimais dalijosi ji.

REKLAMA
REKLAMA

Kalbėdama apie jų artimą ryšį, pašnekovė džiaugėsi, jog nuo pat mažų dienų jie buvo it geriausi draugai: „Nuo mažens mes labai sutardavome. Labai manęs klausydavo. Eidavome visur kartu.“

Prisimindama Juozo jaunystės metus, Vanda atviravo, kad visuomet juo pasitikėjo ir nė kiek nesijaudindavo: „Nekamuodavo manęs ir bemiegės naktys. Niekada neturėjo chuliganiškumo. Visą laiką labai klausė ir visur eidavome kartu. Aš visuomet jį pasiimdavau ir einant pas drauges. Tikrai nepalikdavau.“

Pašnekovė taip pat atskleidė ir jų tradiciją, kurios laikosi kiekvieną dieną. „Kiekvieną vakarą mes pasiskambiname ir pasakom labanaktis bei nusiunčiam bučinuką. Nesvarbu, ar 12 val. nakties, ar 2 val. – visada parašo“, – jautriai kalbėjo ji.

Dizainerio mama neslėpė ir ašarų, kuomet kalbėjo apie naujausią jo drabužių kolekciją. 

„Šį kartą jis darė kolekciją mano vardu. Pakvietimuose yra mano devyniolikmetės nuotrauka, mane tai labai sujaudino, šį kartą labai dėl jo jaudinuosi“, – virpančiu balsu kalbėjo J.Statkevičiaus mama.

REKLAMA
REKLAMA

V.Statkevičienė yra ištikimiausia sūnaus gerbėja: „Kas jį dar taip palaikys. Kiekvieną vakarą vienas kitam palinkime labos nakties, kad ir naktis, jis vis vien man parašys. Mūsų ryšys yra labai artimas, kas daugiau pergyvens, jei ne mama.“

„Visi klausė, kas tas mylimiausias jo žmogus, visi spėliojo, o jis skyrė kolekciją mamai. Tiesa, nė vieno jo naujausio kūrinio dar nemačiau, nes teko būti sanatorijoje. Pirmą kartą pamatysiu jo kurtus modelius“, – prisipažino moteris.

V.Statkevičienė neslėpė, kad sūnui kartais negaili ir kritikos: „Visada pasakau, kas man nepatinka. Gal kartais ir nelabai nusimanau, bet tada jo klausiu, kodėl jis nusprendė tokį stilių pasirinkti. Kartais atrodo, kad tiesiog užmiršo, kokią detalę pridėti, o čia pasirodo toks stilius. Aš vyresnė, man patinka elegancija, apsirengti kaip į teatrą ar balių, o dabar jaunimas vaikšto su švarkeliais ir atrodo, kad pamiršo sijoną užsidėti.“

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų