Jolanta Leonavičiūtė atsidūrė ligoninėje: saugokime savo sveikatą

Niekam ne paslaptis, kad viena žaviausių Lietuvos šviesiaplaukių Jolanta Leonavičiūtė dirba it bitė. Moteris aktyviai palaiko sveiką gyvenimo būdą ir juo bando užkrėsti kitus, tačiau netikėtos sveikatos problemos gali užklupti bet kurį.

73

(73 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Jolanta Leonavičiūtė

Savo socialinio tinklo „Instagram“ profilyje garsi šalies moteris pasidalino gerbėjus privertusia sunerimti nuotrauka iš ligoninės palatos. Jolantai bus atlikta apendicito operacija.

„Netikėtas planų pasikeitimas. Saugokime savo sveikatą“, - savo nuotrauką komentavo moteris. Netrukus pasipylė gerbėjų komentarai linkintys greičiau pasveikti ir laikytis.

J. Leonavičiūtė gydosi Vilniaus Lazdynų ligoninėje.


Rašyti komentarą...
i
ir man taip buvo
2015-12-30 23:03:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
per naujuosius metus apendicitą operavo, tik linksma buvo dėl dviejų dalykų a) operaciją atliko biskiuką linksmi gydytojai; b) operacija buvo daryta "nepriklausomybės" pradžioje, kai ligoninėse buvo visko trūkumas, to pasekoje, operacijos pabaigoje prasibusdamas girdžiu seselės žodžius pasakytus chirurgui: "gydytojau, deguonis baigiasi - kuo pacientą gaivinsim? ..."; c) ir tai, kad toje ligoninėje sesele dirbo labai faina mano klasiokė ...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų