Jolanta Leonavičiūtė apsitempė „gelbėtojos“ kostiumėlį: gerbėjai sunkiai renka žodžius

Sveiką mitybą ir aktyvų laisvalaikį propaguojanti Jolanta Leonavičiūtė nuolat dalinasi asmenukėmis iš sporto salės. Šįkart moteris nustebino ne tik puikiomis kūno linijomis, bet ir pasirinktu maudymosi kostiumėliu.

16

Savo socialiniame tinkle „Facebook“ J. Leonavičiūtė įsikėlė nuotrauką, kurioje ji pozuoja lyg serialo „Gelbėtojai“ žvaigždė. Apsitempusi raudoną vientisą maudymosi kostiumėlį sporto entuziastė parodė išdirbtus raumenukus.

Tokį kadrą išvydę moters gerbėjai sunkiai rinko žodžius. Ne vienas įžymybę sulygino su „gelbėtoja“ gražuole ir gyrė tobulą figūrą.

Neseniai J. Leonavičiūtė nusprendė sau iškelti naują iššūkį – savo jėgas išbandyti fitneso (kūno rengybos) varžybose.

„Didžiausias malonumas matyti kaip gražėja tavo kūnas, ryškėja raumenys. Žinoma, šis pasirengimas tikrai nėra lengvas, sportuoju 4 kartus per savaitę, savaitgaliais mokausi pozuoti ir laikausi griežto mitybos plano. Tačiau rezultatai akivaizdūs ir džiuginantys. Dabar liko sulaukti varžybų ir puikiai jose pasirodyti“, - anksčiau apie pasiruošimą fitneso varžyboms yra pasakojusi J. Leonavičiūtė.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jolanta Leonavičiūtė apsitempė „gelbėtojos“ kostiumėlį: gerbėjai sunkiai renka žodžius


Rašyti komentarą...
a
as
2016-10-04 12:37:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jolanta visada atrode tokia moteriska, trapi, o cia kas? Nesizaviu tokiomis moters kuno formomis... bet bravo uz valia ir ideta darba. :)
Atsakyti
0

p
pim pim piau
2016-10-04 12:51:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jolantukas robotukas
Atsakyti
0

N
Nuomonė ...
2016-10-04 23:28:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam moterims reikalingi raumenys ? Kad vyrui per galvą su keptuve stipriau galėtų užvožti ? Daugiau nesugalvoju kam ... Daug gražiau ir moteriškiau, kai moteris turi ir šiokį tokį poodinį paminkštintą sluoksnį, o ne vien tik ant raumenų aptemptą odą ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų