REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vienas vyras penktadienį buvo nubaustas po to, kai prisipažino praėjusiais metais per vizitą Lutono mieste į karalių Charlesą III metęs kiaušinį.

Vienas vyras penktadienį buvo nubaustas po to, kai prisipažino praėjusiais metais per vizitą Lutono mieste į karalių Charlesą III metęs kiaušinį.

REKLAMA

21 metų Harry May iš Lutono, esančio į šiaurę nuo Londono, buvo nubaustas 100 svarų sterlingų (112,66 euro) bauda ir įpareigotas sumokėti 85 svarų sterlingų (95,74 euro) išlaidas po to, kai pripažino savo kaltę dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Incidentas įvyko, kai 74 metų Charlesas III gruodžio 6 dieną buvo atvykęs į Lutoną susitikti su bendruomenės lyderiais ir atidaryti naujos sikhų šventyklos.

Prokuroras Jasonas Seetalas sakė, kad H. May mestas kiaušinis nukrito netoli Charleso III jam besikalbant su vietos gyventojais.

Jis teigė, kad H. May sakė policijai, jog metė jį, nes „manė, kad karaliaus apsilankymas tokiame neturtingame ir skurdžiame Lutono mieste yra blogas skonis“.

REKLAMA
REKLAMA

„Kad ir kiek nepritariate kam nors, mėtydami į juos daiktus neišspręsite nesutarimų“, – pareiškė vyriausiasis teisėjas Paulas Goldspringas H. May per posėdį Vestminsterio magistratų teisme.

REKLAMA

Teisėjas teigė sutinkantis, kad H. May nesiekė kiaušiniu pataikyti į karalių, tačiau sakė, kad išpuolis buvo suplanuotas ir nukreiptas į Charlesą III.

Šis išpuolis įvyko praėjus mažiau nei mėnesiui po to, kai lapkričio mėnesį į Charlesą III ir jo žmoną Camillą Jorko mieste, Šiaurės Anglijoje, buvo mesti keli kiaušiniai.

Nė vienas iš kiaušinių nepataikė į karalių, ir jį išlydėjo prižiūrėtojai.

Policija sulaikė įtariamą užpuoliką, 23 metų universiteto studentą Patricką Thelwellą.

Vėliau jis buvo paleistas už užstatą su sąlyga, kad viešumoje, išskyrus apsipirkimą, nenešios kiaušinių.

REKLAMA
REKLAMA

Ateinantį penktadienį P. Thelwellas pasirodys Jorko teisme Šiaurės Anglijoje.

Charlesas tapo karaliumi po savo motinos, karalienės Elžbietos II, mirties rugsėjo mėnesį. Su ja buvo atsisveikinta valstybinėmis laidotuvėmis ir 10 dienų trukusiu nacionaliniu gedulu.

Tačiau kai kurie protestavo prieš paveldimumo principą, kuriuo remdamasis Charlesas tapo valstybės vadovu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų