Ji tik norėjo parduoti senas sukneles, o atsidūrė gašlių vyrų mėgstamuose portaluose

Šios moters istorija iš tiesų sukrečia. Ji tik dar kartą patvirtina, kokie atsargūs turime būti socialiniuose tinkluose bei kituose masiniuose portaluose.

5

Pasirodo, net sumanius internete išparduoti nereikalingus daiktus reikia gerai pagalvoti apie jų nuotraukas. Dviejų vaikų motina pasigailėjo tapusi savo pačios parduodamų suknelių modeliu. Anglė Katherine Macpherson pasiskundė net internetinėje „ebay“ parduotuvėje sulaukianti priekabiautojų žinučių.

Papildomai užsidirbti sumaniusi 42-jų moteris iš pradžių dar numojo ranka, tačiau dabar tikisi, kad į tokius atvejus bus atkreiptas didesnis dėmesys. Mat seilę varvinančių vyriškių žinučių jai jau gana.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tikėjosi parduoti sukneles, tačiau dėmesio sulaukė ne drabužiai

Moteris užsiminė apie pastoviai savo dėmesiu ją „lepinantį“ nuogalių, kuris nesiliauja siuntinėjęs nešvankių kadrų. Tačiau tai dar ne viskas. Katherine nuotraukos net buvo išplatintos internetinėse pažinčių svetainėse. Tokiose, kuriuose vyrai ieško nuotykių. Tad moteriai liko tik kreiptis į tokių puslapių administratorius bei tikėtis, kad šie neteisėtai patalpintas nuotraukas pašalins.

REKLAMA

(59 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilnietė internetu užsisakė perlais siuvinėtą švarkelį

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų