• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gruodžio 12-ąją Vilniuje, Paupio turguje nugriaudėjo muzikos apdovanojimų M.A.M.A. 2023 nominantų paskelbimo ceremonija. 

Gruodžio 12-ąją Vilniuje, Paupio turguje nugriaudėjo muzikos apdovanojimų M.A.M.A. 2023 nominantų paskelbimo ceremonija. 

REKLAMA

Ceremonijos metu visuomenei atskleisti visi ryškiausi per pastaruosius metus įvairiose apdovanojimų kategorijose pasižymėję kūrėjai. 

Daugiausia nominacijų per muzikos apdovanojimų M.A.M.A. istoriją – 9 kartus paminėta 7 skirtingose kategorijose buvo atlikėja Jessica Shy. Naujienų portalui tv3.lt ji tikino, kad tiek kartų būti įvertinta nesitikėjo.

„Jaučiuosi nejaukiai. Atrodo, ar tikrai nusipelnėme taip, kodėl būtent mes – tokios mintys man peršasi. Bet reikia pasidžiaugti, nes esame stipriai išprotėję dėl to, ką darome. Ir turbūt jei jau taip atsitiko, žmonės taip mus įvertino, tai reikia tik pasidžiaugti ir priimti šį faktą.

Manau, kad reikia mesti toliau tas mintis, kodėl taip yra ir ar mes esame to verti ir tiesiog džiaugtis“, – šyptelėjo pašnekovė. 

REKLAMA
REKLAMA

Stiprūs muzikos metai

Metai Jessicos kūryboje – itin gausūs ir darbingi. Naujas albumas, gausybė repeticijų ir koncertų, į kuriuos susigrūdo didžiulės minios žmonių. 

REKLAMA

„Metai vienareikšmiškai man buvo stipriausi. Pavyko apipavidalinti albumą, visi metai buvo tęstini, kaip viena muzikinė ir vizualinė istorija, prie kurios prisidėjo beprotiškai daug žmonių. Esu labai dėkinga savo komandai, kuri man padėjo viską įgyvendinti. Labai įtempti metai - manau. kad reikės pailsėti ir leisti kitiems sužibėti.

Laisvalaikio buvo, bet ne tiek, kiek norėtųsi. Kol yra minčių, kūrybos ir energijos, manau, kad riekia ją išnaudoti“, – kalbėjo ji. 

REKLAMA
REKLAMA

Kalbėdama apie jai patinkančią muziką ir didžiausius įkvėpėjus, Jessica padėką išreiškia nominaciją gavusiam roko grupės ba. vokalistui, širdies draugui Benui Aleksandravičiui.

„Įkvepia ne vienas. Šiemet atradau Kamanių šilelį, jų albumo labai daug klausiau, Benas Aleksandravičius yra mano didžiausias įkvėpėjas. Ir, be abejo, Solo ansamblis, esu jų didžiulė gerbėja“, – kalbėjo ji. 

Jau gruodžio 16-ąją Lietuvos arenas pradės drebinti Jessicos Shy koncertinis turas „Pasaka“. 

„Dabar važiuoju į generalinę repeticiją iki 1 nakties. Anksčiau labai perdegdavau prieš didelius koncertus, nes ruošdavausi labai daug, būdavo labai daug jaudulio. Dabar išmokau su tuo geriau tvarkytis. Aišku, net jei ir viskas nebus taip, kaip suplanuota, ko niekada negali išvengti, tikrai nepergyvensiu“, – neslėpė atlikėja. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų