Jennifer Garner kasdienybė: laisvalaikio stilius ir nė lašelio makiažo

Panašu, kad ši aktorė tapo itin populiariu paparacių taikiniu. Vos prieš kelias dienas Jennifer Garner (43) buvo pričiupta demonstruojanti visiškai natūralų stiliaus pojūtį – nulis makiažo ir kasdienis stilius. Istorija kartojasi, tačiau šįkart aktorė tiesiog spindi.

35

J. Garner pastaruoju metu kovoja prieš paparacius. Moteris nori uždrausti galimybę fotografuoti mažamečius žymių žmonių vaikus. Galbūt dėl to fotoobjektyvais apsiginklavę žurnalistai persekioja kone kiekvieną aktorės žingsnį ir iš taip bando sukurti skandalą.

Šįkart moteris buvo įamžinta ankstyvą rytą Los Andželo gatvėse su kavos puodeliu. Kasdienį, laisvalaikio stilių demonstruojanti Jennifer tiesiog spindėjo natūraliu grožiu, o pamačiusi, jog ją fotografuoja – padovanojo ir mielą šypseną.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Be makiažo į gatvę išėjusi Jennifer Garner pademonstravo kasdienį stilių

Užsienio žiniasklaida po kaulelį narsto asmeninius jos ir buvusio jos vyro, aktoriaus Beno Afflecko, santykius.

Ši tema iki šiol išlieka viena karščiausių Holivude. Manoma, kad poros santykiai iširo dėl auklės kaltės. Jos vyras B. Affleckas buvo įtariamas afera su 28-erių metų vaikų aukle. Aktorė neva dėl to padavė skyrybų prašymą.

REKLAMA

Prieš mėnesį J. Garner žurnalui „Vanity Fair“ atviravo: „Mes jau buvome mėnesį išsiskyrę, kai išgirdau pranešimus apie auklę. Ji neturi nieko bendro su mūsų sprendimu skirtis. Tai buvo klaida. Žmonės daro apmaudžius dalykus. (…) Nėra jokios priežasties jo nekęsti. Aš ne nekenčiu jo.“

J. Garner ir B. Affleckas praėjusių metų birželį išsiskyrė praėjus vos dienai po 10 metų vestuvių jubiliejaus. Pora turi tris bendrus vaikus.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karščiausia tema Holivude - Beno Afflecko ir Jennifer Garner santykių drama

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų