Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
18
Justė Arlauskaitė Jazzu (nuotr. Vidas Černiauskas)

Eksperimentai ir Justė Arlauskaitė-Jazzu – neatsiejami draugai. Aksominio balso savininkės gerbėjai ją matė ir su ilgomis, tamsiomis kasomis, ir beveik visiškai pliką.

18

Eksperimentai ir Justė Arlauskaitė-Jazzu – neatsiejami draugai. Aksominio balso savininkės gerbėjai ją matė ir su ilgomis, tamsiomis kasomis, ir beveik visiškai pliką.

REKLAMA

Penktadienio popietę ji su savo gerbėjais pasidalijo nuotrauka, kurioje moteris ir vėl stebino pokyčiais. Dar prieš kelis mėnesius tamsius plaukus atsiauginusi Justė ir vėl juos nusirėžė be gailesčio – trumpus plaukus ji taip pat perdažė šviesia spalva.

J. Arlauskaitė-Jazzu taip pat negailėjo pagyrų ir plaukus tvarkiusiam profesionalui Mantui Tautvaišui.

Anksčiau portalui tv3.lt moteris sakė, kad daug dirba, todėl negali skirti laiko sau, o šviesi plaukų spalva reikalauja daug priežiūros.

REKLAMA

„Tiesiog ataugo plaukai, neturiu laiko sau, grįžau iš Filipinų, nuėjau į kirpyklą ir pasilikau prie savo senosios spalvos, tiek to meno“, – juokėsi moteris.

Šie metai Jazzu gyvenime yra ypatingi: jie paženklinti įsimintinais įvykiais, paieškomis ir atradimais, aštriais išgyvenimais bei nauja kūrybine pradžia: „Planuoju koncertus, prižiūriu savo restoraną, o save esu pamiršusi. Iš tikrųjų dirbau net ilsėdamasi ir supratau, kad visgi neturėjau normalių atostogų. Grįžau tiesiai į darbus, kurių yra labai daug.“

Neseniai gimtadienį atšventusi Justė pasakojo, kad jį sutiko artimųjų apsuptyje: „Atšvenčiau labai smagiai, prieš skrydį į Lietuvą, Filipinuose mus užklupo žemės drebėjimas. Tai pasako daug apie mano gyvenimą. Grįžusi į Lietuvą susitikau su draugais, jie mane nustebino vakariene mūsų mylimoje vietoje, gavau daug gėlių ir dovanų.“

Emocinė krizė

Visai neseniai Justė atvirai pasidalijo savo mintimis bei išgyvenimais, kuriuos teko jai patirti. Garsi atlikėja neslėpė, kad po kelių savaičių egzotiškoje šalyje ji suprato, kad gali laisvai ir atvirai kalbėti apie patirtus emocinius išbandymus.

REKLAMA
REKLAMA

„Pastarieji pusė metų man buvo labai sunkūs. Aš neatsimenu, ar kada nors tiek dirbau, tačiau tai ne skundas. Aš dievinu savo darbą, nes gyvenu muzikoje. Esu laiminga ir kasdien garsiai dėkoju už šią nuostabią dovaną. Ir jei tik dirbčiau, kurčiau, būtų tikrai viskas nuostabu. Bet ne, taigi negali viskas būti paprasta.

Aš per pusę metų visiškai susivalgiau emociškai. Išgyvenau kūrybinį, įkvėpimo procesą, visiškai neturėjau sienų, buvau atvira, pažeidžiama, sakyčiau netgi silpna, nes viską atiduodavau albumo įrašams, repeticijoms tarp Vilniaus ir Londono, pasiruošimui arenoms. Ir, matyt, kai esi visiškai švari ir atlapa širdimi, pradeda lipti aplinkos šiukšlės. Tai taip ir atsitiko“, – dėstė J. Arlauskaitė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų