Rašyti komentarą...
As pirma isgirdau, kokia siokia tokia yra Jazzu ir taip toliau ir tik veliau atradau jos dainas - kazkas nerealaus, ypac Lietuviskos. (Vis delto kokia grazi lietuviu kalba, kaip graziai ir su kokia gilia mintim gali issreikst save, tik reikia klausytis sirdim)
Taip pat galiu pasakyt apie Justes isvaizda - visada atrode grazi mergina, bet tik neseniai pamaciau ja su tom strazdanelem, gaila, kad makiazas jas paslepia, grozis :)
tai pagalvokit zmones, zmogus, rasantis ir dainuojantis tokias dainas, tiesiog negali buti toks, kaip negraziai apie ji rasot...
tik siurksti aplinka ir buki zmones aplink gali uzauginti gleznai merginai spyglius, kad apsaugotu ta jautria kurybiska siela.
Zmones, ismokit pagaliau ignoruoti, apeiti, tai, kas ne jusu, ko nesuprantat ar ne jusu skonio. Kiekvienas mes turime teise buti savimi, juk ji nedaro nieko amoralaus nusikalstamo ar negalimo, tai gal atsistokit pries veidrodi ir saves paklauskit, ar esu toks tobulas, kad galeciau smerkti ir uzgaulioti kitus. Ar pats esu kazka sukures ar padares ir jei taipbar geriau, kad galeciau mesti ta "akmeni" i kita?
Ar kam nors jusu nuomone isvis idomi? ir galu gale, jei jau toks nuostabus zmogus esi, pasidovanok sau medali, o nepilk pamazgu ant kito :)
Juste, tu tik kurk, nesustok, mums labai reikia tavo dainu :)
Jo, smegenu krize
Ji ne tik turi nuostabų balsą, bet yra labai seimyniskas žmogus puoselėjantis savo šeimos mylimas ir mėgstamas tradicijas
Moteris su plaukais visada gražiau...
Gaila jos graziu plauku,taciau cia Justes pasirinkimas (pakvailios ir nustos) ji ir be plauku siumpatiska,su plaukais buvo labai fain,sekmes kuryboje.
Labai grazi moteris, bet su savo eksperimentais sudorojo save... Gaila....
Komentuoja ir ja smerkia tik “neišmaneliai” , tie komentarai” amžinai nelaiminga”, tai ji tiesiog jautrus, nuoširdus žmogus, kuris pasako tai ka galvoja! Kai kurie tik patylėt ir turėtu, nes už nugaros šneka daug daugiau, nei pasakytu į akis ir šneka, nes yra nežmogiški - individai, kitaip sakant... tai geriau patylėkit, nei smerkit kitus , norėdami gauti dėmesio arba , beabejo, iš pavydo! Karma is a bitch :) Šaunuolė Justė , nepasiduok tiems neišmaneliams , jie tik komentuoti ir tegali, teisti, savo nosies nematydami! ;)
Amžinai nelaiminga
Juste, šaunuolė esi, linkiu sėkmės
Bjauri visai
Į viršų