Jautri Ievos Zasimauskaitės baladė pateko į finalą

Didžioji dalis Europos gyventojų su nekantrumu stebėjo kasmetinį „Eurovizijos“ dainų konkurso pirmąjį pusfinalį. Lisabonoje, Altice arenoje susirungė 19-os šalių atstovai – kiekvienas pademonstravo ne tik neįtikėtinus talentus, bet surengė ir nepamirštamus šou.

42

Lietuviai šį kartą laikė špygas už Ievą Zasimauskaitę, kuri atliko dainą „When We‘re Old“. Jos jausminga baladė pavergė ne tik tautiečių širdis – ne vienas garsus užsienio prodiuseris patikėjo merginos sėkme. 

Paaiškėjo, kad Lietuva pateko į finalą! 

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ieva Zasimauskaitė sėkmingai pasirodė „Eurovizijos“ pusfinalyje

Nors „Eurovizija“ vyksta jau 63 kartą, taisyklės nesikeičia. Iš visų 19 šalių atstovų į didįjį finalą keliaus tik 10 geriausių.

Dalyvavo pirmajame pusfinalyje:

(104 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio akimirkos

Ažerbaidžanas, Islandija, Albanija, Belgija, Čekija, Lietuva, Izraelis, Baltarusija, Estija, Bulgarija, Makedonija, Kroatija, Austrija, Graikija, Suomija, Armėnija, Šveicarija, Airija ir Kipras.

Pateko į finalą:

Tai – Austrija, Estija, Kipras, Lietuva, Izraelis, Čekija, Bulgarija, Albanija, Suomija ir Airija.

Antrasis pusfinalis vyks ketvirtadienį, jame taip pat bus atrinkta dešimt finalistų, o Ispanijos, Jungtinės Karalystės, Portugalijos, Italijos, Prancūzijos ir Vokietijos atlikėjai į konkurso finalą patenka be atrankos.

63-iosios „Eurovizijos“ finalas Lisabonoje vyks šeštadienį.

Šis dainų konkursas rengiamas kasmet nuo 1956 metų. Lietuva jame debiutavo 1994 metais. Geriausias visų laikų Lietuvos pasiekimas „Eurovizijoje“ buvo šeštoji vieta – ją 2006-aisiais Graikijoje užėmė žymių Lietuvos dainininkų penketukas „LT United“ su daina „We Are The Winners“.

 


Rašyti komentarą...
A
Aušra
2018-05-09 00:13:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė mūsų Ieva. Nuoširdūs sveikinimai.
Atsakyti
-4

I
Ieva Ievai
2018-05-09 00:13:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Džiaugiuosi! Šaunuolė! Gerai pasirodė. Tik per kartojimą gal paėmė tokį kadrą, kuris neatskleidė dainos. Bijojau, kad pasimes tų dainų jūroje.. Bet smagu, kad mys pastebėjo :)
Atsakyti
-2

A
Airis
2018-05-09 00:18:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na jo dėl kartojimo tai nekas buvo..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų